Yargı dizisine veda etmişti! Ünlü oyuncu TRT 1'e transfer oldu!

Yargı dizisine veda etmişti! Ünlü oyuncu TRT 1'e transfer oldu!
Son zamanlarda izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Yargı dizisi, yeni bir hamle yaparak TRT1 ekranlarına transfer oluyor. Bu transferle birlikte dizi, geniş bir izleyici kitlesiyle buluşmaya devam edecek. İşte detaylar....

Yargı, Kanal D ekranlarında her pazar akşamı saat 20:00'de yayınlanan bir dizidir. Dizi, bir savcı ve bir avukatın, ailelerinin geçmişine uzanan bir cinayet davasında karşı karşıya gelmeleri ve aralarında gelişen tutkulu aşkı anlatmaktadır. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer almaktadır.

TRT'NİN O DİZİSİNE TRANSFER OLDU

yiğit

Son haberlere göre, Yargı dizisinde Rıdvan karakterine hayat veren Yiğit Kalkavan'ın transfer olduğu ve TRT1'de yakında yayımlanacak "Kendi Düşen Ağlamaz" dizisinde yer alacağı açıklanmıştır. Bu transferle birlikte Kendi Düşen Ağlamaz dizisi merak konusu haline gelmiştir.

Yiğit Kalkavan, Yargı dizisinde Rıdvan rolünü oynamasının ardından Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde NGM imzasıyla yer alacaktır. Ancak karakterinin adının da Rıdvan olması tesadüf olunca, genç yıldızın karakter adı "Bahattin" olarak değiştirilmiştir. Kendi Düşen Ağlamaz dizisi, Eylül Tumbar ve Enes Koçak'ı bir araya getirerek izleyicilerin merakla beklediği bir yapım olacaktır.