Yalı Çapkını'na flaş transfer! İki kişi gitti, iki kişi geliyor: Sezon başlamadan sızdırıldı

Yalı Çapkını'na flaş transfer! İki kişi gitti, iki kişi geliyor: Sezon başlamadan sızdırıldı
Star TV ekranlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını'ndan flaş karar geldi. Yeni sezonla beraber hikayenin değiştirileceği öne sürülürken iki yeni ismin kadroya dahi edildiği bilgisi verildi. İşte Yalı Çapkını yeni isimler...

Reyting sıralamalarının zirvesinde bulunan Yalı Çapkını dizisi yeni sezonuyla izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan ve orijinal Prof.Dr. Gülseren Budaycıoğlu imzasının yer aldığı Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümlerine günler kaldı. Yeni sezon çekimleri için set tarihleri açıklanırken kadroya dahil edilen isimlerde belli oldu.

Yalı çapkını yeni isim

YALI ÇAPKINI İKİ SÜRPRİZ İSİM

15 Ağustos 2023 tarihinde sete çıkılacağı bilgisi verildi. Yalı Çapkını dizisinin yeni sezonuna geri sayım başlatırken izleyici heyecanla neler olacağını bekliyor. OGM Pictures imzalı olan dizinin hikayesinin değişeceği ve iki yeni ismin dahil edilmesine karar verildi. Çetin Tekindor’un hayat verdiği Halis Ağa’nın yurt dışındaki kızı ve torunu Nükhet ile Nükhet’in oğlunun diziye dahil olması bekleniyor. Yurt dışında bulunan Nükhet'e hayat verecek isim Binnur Kaya olurken torun ise Taro Tekin olacağı ortaya çıktı. Pelin karakteriyle torunun sevgili olacağı iddiaları gündemde.