Arka Sokaklar yeni sezona bomba gibi kadroyla başlıyor! Kurtlar Vadisi'nin efsane karakteri kadroya dahil oldu!

Arka Sokaklar yeni sezona bomba gibi kadroyla başlıyor! Kurtlar Vadisi'nin efsane karakteri kadroya dahil oldu!
Arka sokaklar yeni sezonda da izleyicisiyle devam ediyor! Yeni oyuncu diziye bomba gibi düşecek. İşte detaylar...

Türkiye'nin uzun soluklu ve sevilen polisiye dizisi 'Arka Sokaklar', sevenlerini sevindirecek bir haberle gündemde! Geçtiğimiz yıl duayen yapımcı Türker İnanoğlu'nun sağlık sorunları nedeniyle ara verilen dizi, D Media yapımcılığında yeni bölümleriyle ekranlara dönüyor.

Dizi tutkunlarının merakla beklediği 639. bölüm çekimleri, Ağustos ayında başlayacak. Uzun bir süre sonra izleyiciyle buluşacak olan 'Arka Sokaklar', yine soluksuz izlenecek olaylarla dolu bir sezon vaat ediyor.

arka sokaklar

Heyecan yaratmak için kadrosuna flaş bir isim ekleyen 'Arka Sokaklar', deneyimli oyuncu Mustafa Üstündağ'ı kadrosuna dahil etti. Ünlü oyuncunun dizideki rolü ise merak konusu oldu. Yeni sezonun kötü adamı olarak karşımıza çıkacak olan Üstündağ'ın performansıyla ne tür sürprizlere hazırlıklı olacağı şimdiden tartışma konusu oldu.

Dizinin sadık izleyicileri, uzun bir aranın ardından 'Arka Sokaklar'ın ekranlara dönüşüyle birlikte soluksuz bir maceraya atılacaklarını belirtiyorlar. Uzun yıllardır izleyiciyi ekran başına kilitleyen bu efsane polisiye dizinin D Media çatısı altında nasıl bir başarı hikayesi yazacağı da büyük bir merak konusu.

arka sokaklar

Hayranlar, yeni sezonda da başarılı senaryosu ve sevilen karakterleriyle 'Arka Sokaklar'ın tekrardan zirveye oturacağına inanıyorlar. Aksiyon, dram, gerilim ve duygu dolu anların yanı sıra, Mustafa Üstündağ'ın üstleneceği kötü adam karakteriyle dizinin heyecan dozu daha da yükselecek.

Dizi takipçileri için sabırsızlıkla beklenen yeni sezonun ne tür sürprizlerle dolu olacağı ve Mustafa Üstündağ'ın 'Arka Sokaklar' evrenine katılmasıyla nasıl bir hikayenin şekilleneceği, Ağustos ayında başlayacak çekimlerin ardından dikkatle takip edilecek. 'Arka Sokaklar' hayranları, haberlerdeki gelişmeleri yakından takip ederek sevilen dizinin geri dönüşüne dair heyecanlarını bir kez daha tazeleyecekler.