MasterChef'ten elenen Burcu o isimlere ağır konuştu! Meğer hiçbir şey ekranda göründüğü gibi değilmiş!

MasterChef'ten elenen Burcu o isimlere ağır konuştu! Meğer hiçbir şey ekranda göründüğü gibi değilmiş!
Dün akşam yayınlanan MasterChef Türkiye'nin bölümünde, yarışmanın başarılı isimlerinden Burcu Önal elendi. Elendiği haberini alan Önal, sosyal medya hesabından jüriye yönelik bir sitem içeren bir paylaşımda bulundu. Ayrıntılar haberimizde...

Dün akşam yayınlanan MasterChef Türkiye bölümünde, yarışmanın başarılı isimlerinden Güzide Mertcan elendi. Elendiği haberini alan Mertcan, sosyal medya hesabından jüriye yönelik sitemkar bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşım, diğer yarışmacılardan Burcu Önal'ın da dikkatini çekti ve o da MasterChef yarışmasında dün akşam veda edenler arasında yer alınca dikkat çeken bir açıklama yaptı.

SOSYAL MEDYA AÇIKLAMALARI PEŞ PEŞE GELDİ

masterchef

Burcu Önal, Instagram hesabından yaptığı açıklamada duygusal bir tonla şeflere sitem etti. Paylaşımında, emek, hak, adalet, kırgınlık, yorgunluk, mutluluk, sevda ve tutku gibi duyguların olduğunu ifade ederek MasterChef yolculuğunu anlattı. Kendisinin bir Uzak Doğu mutfağı şefi olarak bu alanda uzman olduğunu vurgulayan Burcu Önal, yaptığı yemeklerde teknik ve yöresel mutfakları başarılı bir şekilde sergilediğini ancak jüri tarafından yönlendirilmeler sonucu istenilen yemeği yapamadığını düşündüğünü belirtti.

masterchef

Önal, önceki sezonda duyduğu rahatsız edici bir cümlenin onu etkilediğini ancak şimdi kendi gücüyle ilerlediğini ve kazandığını ifade etti. Yarışma boyunca destekleyenlerinin olduğunu ve binlerce güzel kalbin arkasında olduğunu dile getirdi.

MasterChef Burcu'nun bu paylaşımına yorum yapan Güzide Mertcan ise onun başarısını ve yeteneklerini vurgulayarak, gönüllere yerleştiğini ifade etti.