Yargı dizisinden şaşırtan karar! Hayranlarının nutku tutulacak: Bu beklenmiyordu

Yargı dizisinden şaşırtan karar! Hayranlarının nutku tutulacak: Bu beklenmiyordu
Ay Yapım imzasını taşıyan Yargı dizisi, 19 Eylül 2021'de ekranlara ilk bölümüyle giriş yaptığından beri izleyicilerden büyük ilgi gören bir televizyon dizisidir. Yönetmenliğini Ali Bilgin'in yaptığı dizinin senaryosunu ise Sema Ergenekon kaleme alıyor. Üçüncü sezonuna girecek olan Yargı dizisi için dram, aksiyon, psikolojik gerilim ve suç hikayeleri manşetlerde yer alıyor. “Yargı” dizisi, güçlü oyuncu kadrosuyla ve etkileyici senaryolarıyla ekran izleyicilerini kendine çekmeyi başardı. İzleyicilerin dizinin

Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı ekranların izlenme rekorları kıran dizisi 'Yargı'da merakla beklenen 3. sezonu büyük bir heyecana sahne oldu. Sema Ergenekon'un senaryosunu yazdığı dizinin çekimlerinin ertelendiği iddia edildi.

Yargı dizisinde yeni sezon ne zaman başlıyor?

Yargı dizisinden şaşırtan karar

Yargı dizisinin yayınlanmasını bekleyen izleyiciler bu haber karşısında şok oldu. . Dizinin çekimlerinin Ağustos sonu yerine Eylül başında başlayacağı iddia edilmişti. Dizinin çekimlerinin ertelendiği iddiaları çok tartışılırken, yeni sezona ilişkin tarihler hakkında henüz net bir bilgi yok.

Bu arada Yargı dizisi hayranları, dizide Ilgaz karakterini oynayan Kaan Urgancıoğlu'nun sezon başladığında kadroya katılmasını merakla bekliyordu. Eldeki bilgilere göre yeni sezonda da ünlü oyuncu Ilgaz karakterini oynamaya devam edecek..