Yalı Çapkını'nın sezon finali erken ifşa oldu! Bu sahneye yürek dayanmayacak: O karakter ölüyor

Yalı Çapkını'nın sezon finali erken ifşa oldu! Bu sahneye yürek dayanmayacak: O karakter ölüyor
Yayınlandığı günden itibaren büyük kitlelere ulaşan Yalı Çapkını dizisinin sezon finali merakla bekleniyor. Peki dizinin sezon finalinde neler olacak? Tüm detaylar haberimizde.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını'nın sezon finali tarihi yaklaştı. Dizinin sezon finalinde seyirciyi birçok sürpriz bekliyor! Peki hangi karakter diziden ayrılacak? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

YALI ÇAPKINI SEZON FİNALİ

Sezona damgasını vuran ve başrollerini Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in paylaştığı Yalı Çapkını dizisinde anlatılan Ferit ve Seyran, Halis Ağa ve Hattuç Hala, Fuat ve Asuman, Suna ve Abidin, Gülgün, Orhan, İfakat, Kazım, Esme gibi bütün karakterlerin hikayeleri çok sevildi. Dizide Ferit ve Seyran karakterinin aşkı Gaziantep'te başladı ve olaylar dizinin hiçbir bölümünde eksilmedi. 

Yalı Çapkını Sezon Finali

Yalı Çapkını dizisi sezona damgasını vururken sezon finalinde de büyük sürprizler yaşanması bekleniyor. Dizinin geçtiğimiz bölümlerinde Seyran Gaziantep'e dönmüştü ve Ferit peşinden gidip aşkının peşinden koşmay başlamıştı. Ferit ve Seyran'ın kavuşmaları için önlerinde olan Tarık ise Seyran'ı bırakmadı ve o da peşinden Gaziantep'e gitti. Hattuç Hala ise Seyran ve Ferit'e yardım etmeye karar verse de Tarık'ın Gaziantep'e gelmesiyle Hattuç Hala'nın canı tehlikeye girdi. Yalı çapkını dizisinin başrollerinde olan iki genç başarılı oyuncu büyük kitlelere ulaşırken dizideki performansları da göz doldurmaya devam ediyor.