Yabani dizisine Ömer'den flaş transfer! Güzel oyuncunun yeni adresi belli oldu

Yabani dizisine Ömer'den flaş transfer! Güzel oyuncunun yeni adresi belli oldu
"Yabani dizisi için ilk anlaşmayı Halit Özgür Sarı ile sağladılar ve kadro oluşturulmaya başlandı. Dizinin kadın başrol oyuncusu, Süreyya karakteriyle Ömer dizisinden tanıdığımız isim oldu."

"Yabani dizisinin hazırlıkları devam ediyor ve merakla beklenen dizi için başrol oyuncuları belirlendi. Halit Özgür Sarı, dizide 'Yaman' karakterine hayat verecek. Diğer başrol oyuncusu ise Bertan Asllani olacak ve Ateş karakterini canlandıracak. Dizinin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun yer alacak."

"Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Yabani dizisinin kadrosuna 2 yeni başrol oyuncusu daha katıldı. Halit Özgür Sarı ile anlaşma sağlandı ve ayrıca Bertan Asllani ve Simay Barlas da diziye dahil oldu."
dizi

"Son dönemde "Gecenin Ucunda" dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Bertan Asllani, aynı zamanda Aras Bulut İynemli'nin başrolünde olduğu "Atatürk" dizisinde Ali Fethi Okyar karakterini canlandırdı. Yeni sezonda, Bertan Asllani hem televizyonda hem de dijital platformlarda seyirciyle buluşacak."

"Dizinin hikayesi ve senaryosu Hilal Yıldız tarafından kaleme alındı. Kadın başrol oyuncusu Simay Barlas ise Rüya karakterine hayat verecek. Simay Barlas, son olarak "Ömer" dizisindeki başarılı performansıyla beğeni toplamıştı."