Oğuzhan Uğur çok izlenmesinin sırrını açıkladı! Bakın ne yapmış!

Oğuzhan Uğur çok izlenmesinin sırrını açıkladı! Bakın ne yapmış!
Babala TV'nin sahibi olan youtuber Oğuzhan Uğur'un milyonlarca izlenmesinin sırrı ortaya çıktı. “İbrahim Selim ile Bu Gece” adlı programa katılan Uğur, çok izlenmek için yaptıklarını açıkladı.

Sosyal medya üzerinden büyük bir kitleye sahip olan Oğuzhan Uğur, Babala TV üzerinde yaptığı programlarla adından bahsettirmeye devam ediyor. Seçim zamanı siyaset üzerinden önemli isimleri konuk eden Uğur'un izlenmeleri görenleri şaşkına çevirdi. Bunun üzerine katıldığı programda bu kadar izlenmesine karşılık "Muharrem Bey'in teaserı" yanıtını verdi.

Oğuzhan uğur izlenme

Muharrem İnce teaserı ilgili açıklamalarda bulunan Uğur, program öncesi boykot olduğunu açıkladı. “Muharrem İnce’nin programını izlemeyeceğiz” diyerek boykotlar sosyal medya hesabında kısa sürede ilgi doğarken Uğur, kendisinin bir kere programa çıktığını belirtti. İlk katıldığında seyirci ve kendisi için pozitif geçmesi üzerine ikinci defa katılması manasız karşılandı. CHP yüzünden İnce'ye düşman olanların sayısı fazla olurken Uğur, boykot haberini aldıklarında öyle bir izlenme sayısı alacak ki diğerlerinin yanında cacık kalacak yorumları yapıldığını ifade etti. Bunun üzerine şu anda en çok izlenenlerde olduğunu belirtti.