Müge Anlı'da gözyaşları sel oldu! Kızını aramaya gelmişti: Kendi öldü!

Müge Anlı'da gözyaşları sel oldu! Kızını aramaya gelmişti: Kendi öldü!
O programda kızını arayan baba canını kaybetti. Ölüm haberi herkesi etkiledi. Hangi programda gerçekleşti? Tüm detaylar haberimizde.

Müge Anlı programında kızını arayan babanın cesedinin bulunması herkesi üzdü. Kayıp kızı için arayışta olan babanın ölüm haberi gece saatlerinde ulaştı. Merak edilen detaylar haberimizde.

O PROGRAMDA KIZINI ARAYAN BABA İNTİHAR ETTİ!

Müge Anlı Programında kızı için yardım çağrısında bulunan babanın ölüm haberi kısa süre içerisinde geldi. Kızını arayan babanın cesedi eşiyle yaşadığı evde bulundu. Kızından haber alamayan baba intihar etti. Gece saatlerinde gelen ölüm haberi herkesi sarstı.müge anlı

15 yılı aşkın hafta içi her gün 10:00'da yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında sevinçlerin yanında göz yaşları da yer aldı. Milyonlarca kişi tarafından sıkı takipte olunan programdan üzücü haber geldi.

Mehmet Hanefi Çağana isminde olan bir baba, günlerdir kayıp kızı için yardım çağrısında bulundu. Müge Anlı'ya konuk olarak katıldı. 21 yaşında olan kızı Rukiye Çağana'dan haber alınamadığını belirtti. Kızı Rukiye Çağana aranırken acı haber babadan geldi. Gece saatlerinde babanın cansız bedeni ile karşılaşıldı.

12 Mayıs 2023 tarihinde patronu ile ilişkisinin ortaya çıktığı Rukiye Çağana o gün sonrasında kayıplara karıştı. Müge Anlı'nın kıza ulaşmasının ardından babanın kızı kemerle dövdüğü ortaya çıkmıştı. Kızdan bir daha haber alınamadı. Baba ise kızının bulunması için yardım beklemekteydi. Kötü bir haber kısa süre içerisinde geldi. Eşiyle birlikte Arnavutköy Merkez Mahallesi'nde yaşayan Mehmet Hanef Bey'in intihar haberi geldi. İhbar üzerine gelinen evde cansız bedeni ile karşılaşıldı. 5. katta eşiyle oturma esnasında kafasına silahı ateş ederek hayatını kaybettiği öğrenildi.