MasterChef Güzide çileden çıktı! Yarışmadan elenir elenmez açtı ağzını yumdu gözünü: Dost sandığım...

MasterChef Güzide çileden çıktı! Yarışmadan elenir elenmez açtı ağzını yumdu gözünü: Dost sandığım...
MasterChef All Star'da dün akşam heyecan doruktaydı! Eleme bölümünde Güzide, Berker, Mert ve Gamze arasında yapılan mücadelede elenen isim belli oldu. Ancak, Güzide'nin elenmesi sonrası sosyal medyada patlayan tartışmalar herkesi şaşırttı. Detaylar haberimizde...

MasterChef All Star'ın son eleme bölümünde jüri üyeleri Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu gözetiminde Güzide, Berker, Mert ve Gamze arasında büyük bir mücadele yaşandı. Ancak, eleme sonucunda Güzide, yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Elendikten sonra sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalar yapan Güzide, bazı kişilere yönelik sert sözler sarf etti.

GÜZİDE MERTCAN'DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

1

Güzide'nin eleme öncesinde yaşadığı tartışma ve moral bozukluğu, tabağına eksik ürün koyarak isteyerek elendiği şeklinde yorumlandı. Güzide'nin, "Sona kadar gidemeyeceksem vakit harcamanın anlamı yok" ifadesi ise dikkat çekti.

Instagram hesabından hiddetli bir şekilde açıklamalarda bulunan Güzide Mertcan, isim vermeden bazı yarışmacılar hakkında konuştu. Kendisinin yemek yaparken kimsenin arkasından konuşmadığını ve kuyusunu kazmadığını belirten Güzide, "Seni psikolojik olarak bitireceğim" diyen birine dost sandığı kişinin, "Güzide'yi psikolojisine değil duruşuna oynayarak bitirebilirsin" şeklindeki tavsiyesinin, kendisinin yarışma içinde yerinin olmadığı anlamına geldiğini vurguladı. Güzide, açıklamasının devamında, bilerek kötü tabak yapmadığını ancak yarışma sürecinde yaşadığı olumsuzluklar nedeniyle her günün kendisi için zor geçtiğini ve bu duygunun tabağına yansıdığını ifade etti. Ayrıca, kalbini açıp destekleyen herkese özür diledi ve teşekkür etti.

MasterChef All Star'a veda eden Güzide Mertcan'ın bu çarpıcı açıklamaları, yarışma ve yarışmacılar arasında büyük bir tartışma başlattı. Detaylar ve gelişmeler merakla bekleniyor.