MasterChef All Star'da ilk kadro belli oldu! İlk grubun son önlüğü o ismin oldu! İşte ilk 5 yarışmacı

MasterChef All Star'da ilk kadro belli oldu! İlk grubun son önlüğü o ismin oldu! İşte ilk 5 yarışmacı
MasterChef All Star yarışmasının 18 Haziran bölümünde, ilk grubun son ana kadro yarışı gerçekleşti ve ilk 5 yarışmacı belirlendi. İşte ilk ana kadro yarışmacıları...

MasterChef All Star yarışması TV8 ekranlarında büyük bir heyecanla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ana kadronun ilk dört yarışmacısı belirlenmişti ve 18 Haziran Pazar akşamı 2018-2019 yıllarından oluşan ilk grupun son oyunu gerçekleşti. Bu oyunun sonucunda balkona çıkan 5. yarışmacı, ikinci grupta mücadeleye katılacak isimlerle birlikte yarışmaya devam etme hakkını kazandı.

ANA KADROYA GİREN 5 YARIŞMACI

2

MasterChef jürisi, ilk olarak All Star yarışmacı adaylarından Adana'ya özgü taş kadayıfını 40 dakikada yapmalarını istedi. Rıfat, Batuhan, Mustafa ve Hakan bu görevde en başarılı olan isimler oldu ve ikinci tura çıkmaya hak kazandılar. Ardından yaratıcılık turunda yarışmacılara beyin ve garam masala gibi ürünler verildi ve 45 dakika süreleri oldu. Tadım sonrası yapılan değerlendirmelerde, Batuhan ana kadroya katılmayı başaramayan ilk isim oldu. Hakan ise ana kadroya katılmayı kıl payı kaybetti. Son olarak Mustafa ve Rıfat, finale kalan iki yarışmacı oldu.

Bu grup mücadeleleriyle birlikte sezonun ilk ana kadroya giren yarışmacıları belirlendi. Güzide, Suna, Eda, Batuhan ve Rıfat, MasterChef All Star ana kadrosuna katılan ilk isimler oldu. Ancak yarışma ikinci grupta devam edecek ve bu grupta 2020 sezonunda mutfağa giren yarışmacılar yer alacak.

MasterChef All Star yarışması izleyicilere büyük bir heyecan yaşatmaya devam ediyor. İkinci grup mücadelelerinin başlamasıyla birlikte daha da çekişmeli bir yarışma izleyeceğiz.