Kurtlar Vadisi'nin Elif'i olarak hafızalara kazınmıştı! Özgü Namal yıllar sonra o diziyle ekranlara dönüyor

Kurtlar Vadisi'nin Elif'i olarak hafızalara kazınmıştı! Özgü Namal yıllar sonra o diziyle ekranlara dönüyor
Özgü Namal ekranlara geri dönüyor. Yeni projesinin adı ne? Seyirciler heyecanla bekliyor...

Türk televizyonlarının en başarılı kadın oyuncularından Özgü Namal, uzun süredir ekranlardan uzak bir hayat sürüyordu. 90'lı yıllarda kariyerine başlayan Namal, 2013 yılında Merhamet dizisinde rol aldıktan sonra televizyona ara vermişti. Ancak şimdi, 10 yıl sonra, Özgü Namal ekranlara geri dönme kararı aldı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Gold Film'in patronu Faruk Turgut ile çok ses getirecek bir proje için anlaşma yaptı. Kızıl Goncalar adlı diziyle yeni sezonun en çarpıcı ve iddialı işlerinden biri olarak geri dönecek olması hayranlarını heyecanlandırdı. Özgü Namal'ı tekrar ekranlarda görmek için sabırsızlanıyoruz.

özgü namal geri dönüyor

2013 yılında Kanal D'de yayınlanan Merhamet dizisinde başrol oynayan Özgü Namal, bu dizinin ardından televizyon projelerinden bir süreliğine uzak kalmıştı. Kendisi daha sonra Yetenek Sizsiniz Türkiye programında jüri olarak yer aldı ve Köyceğiz'de iki çocuğuyla huzurlu bir hayat sürmeye başladı.

Ancak hayranları, Özgü Namal'ın televizyon ekranlarına geri dönmesini heyecanla bekliyordu. Ve sonunda bu bekleyişe son veren bir haber geldi. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Gold Film'in patronu Faruk Turgut ile Özgü Namal çok ses getirecek bir proje için anlaşma sağladı.

Yeni sezonda yayınlanacak olan Kızıl Goncalar adlı dizi, büyük bir ilgiyle karşılanması beklenen iddialı işlerden biri olarak gösteriliyor. Özgü Namal'ın bu projede yer alacak olması, hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırdı. Kendisini tekrar ekranlarda görmek için sabırsızlanan izleyiciler, Özgü Namal'ın eşsiz yeteneğini ve oyunculuk performansını bir kez daha izleme fırsatı bulacaklar.

Özgü Namal'ın geri dönüşü, Türk televizyonlarına yeni bir soluk getirecek ve izleyicilerine unutulmaz anlar yaşatacak gibi görünüyor. Onun yeteneklerini ve başarısını tekrar keşfetmek için heyecanla bekleyiş sürüyor.