Kısmetse Olur Cansel'den şok itiraflar! Katarsis'te bir bir anlattı: Çıplak fotoğraflar...

Kısmetse Olur Cansel'den şok itiraflar! Katarsis'te bir bir anlattı: Çıplak fotoğraflar...
Kısmetse Olur Aşkın Gücü programıyla dikkatleri üstüne çeken Cansel Ayanoğlu kendisi ile ilgili çıkan görüntüleri yorumladı: 'Reklamın iyisi kötüsü olmaz' Tüm detaylar haberimizde!

Sosyal medyanın en çok dikkat çeken isimlerinden biri haline gelen Cansel Ayanoğlu katıldığı televizyon programında kendisi ile ilgili yayılan görüntülere açıklama getirdi. Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

CANSEL AYANOĞLU YAYILAN GÖRÜNTÜLERİNİ AÇIKLADI

Kısmetse Olur Aşkın Gücü programıyla dikkatleri üstüne çeken Cansel Ayanoğlu Psikolog Gökhan Çınar'ın programı Katarsis'e katıldı ve hayatı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Ayanoğlu kendi ile ilgili yayınlanan görüntülere 'Reklamın iyisi kötüsü olmaz' diyerek yorum yaptı. Gökhan Çınar Ayanoğlu'na şu soruyu sordu; 'Yarışmaya katıldıktan sonra 18 yaş altında bazı görüntülerin paylaşıldı. Bunlar tahminlerime göre o dönemin platformlarında yayınlanan videolar. İçlerinde biraz çıplaklık ya da belirli görüntüler var. Bu görüntüler sonradan nasıl yayıldı ve sen kendini nasıl hissettin?' Cansel Ayanoğlu kendisine görüntülerle ilgili sorulan sorulara şu sözlerle cevap verdi; 'O esnada ben yarışmadaydım, setten ayrıldım. Twitter platformunda videonun yayıldığını gördüm. 

Cansel Ayanoğlu Videosu İle İlgili Yorumlar Yaptı

İnsanlar sürekli bana atıyordu. Utandım. Ama şundan utandım, öyle saçma şeyler yaptığım için. Ayıp gibi geldi. Yakın bir arkadaşımı aradım dertleşeyim diye. Ben insanların yüzüne nasıl bakacağım diye sordum. O bana kaç yaşında olduğumu sordu, 17 yaşındaydım. O da o zaman umursama, 17 yaşında bir çocukmuşsun. 1-2 sene önce olan bir şey olsa bir sürü şey söylerdim ama asıl bir çocuğun o yaşlarda yaptığı şeyleri paylaşan insanlar utansın. Evet böyle bir video var, çocukluk. O zaman evde tektikm, annem babam çalışıyor. Ben de kendimi kanıtlama çabasındayım, popüler olmak istiyorum, eğlenmek istiyorum ve bir yayın açıyorum. O yayın sadece eğlencesine bile açılmış olabilir. Şu an 25 yaşındayım ama o videoyu görünce kendimden tekrar utandım. Bunlar gerçek ve ben bu videoyla yüzleştim. Yalnızca o gece fazla etkilendim. Arkadaşımla konuştuktan sonra etkilenmemeye başladım. Hatta paylaşılan videoda 17 yaşındaydım, reklamın iyisi kötüsü olmaz diye paylaşım bile yaptım.'