Büyük umutlarla başlayan diziden kötü haber! Final yapıyor: Yıldız kadro kurtarmadı

Büyük umutlarla başlayan diziden kötü haber! Final yapıyor: Yıldız kadro kurtarmadı
FOX TV ekranlarının heyecanla izlenen dizisi Tetikçi Oğlu'ndan seyirciyi üzen haber geldi. Beklentiyi karşılayamayan dizinin final tarihi açıklandı. Sevilen dizi Tetikçinin Oğlu'nun final nedeni ve final tarihi haberimizde.

O3 Meyda ve Same Film imzalı olan Tetikçinin Oğlu, 11 Nisan 2023 tarihinde FOX TV ekranlarında yer aldı. İlk bölümleriyle izleyicinin ilgisini çeken diziden kötü son geldi. Başarılı oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin yönetmen koltuğunda Yağız alo Akaydın ve Emre Ayberk yer alırken senaryosunu kaleme alan isim ise Gökhan Horzum oldu. İşte, herkesin severek izlediği Tetikçinin Oğlu dizisinin final tarihi...

TETİKÇİNİN OĞLU FİNAL TARİHİ

İlk sezonu 8 bölüm olarak imzalayan Tetikçinin Oğlu'nda 7.bölümün çekilmesiyle ekip İstanbul'a geri döndü. Yeni sezonda dizisinin devam edip etmeyeceği merak konusu olurken sezon finali ise 30 Mayıs 2023 Salı günü olacağı duyuruldu.

tetikçinin oğlu final

Tetikçinin Oğlu dizisi için kulislerde konuşulan iddialara bakılarak dizinin devam edeceği fakat başrol isimlerinin değişeceği oldu. Oyuncu kadrosunda değişiklikler yapılarak yayın gününün değişmesi ya da 7 bölümle diziye son verileceği konuşulmaya başlandı. Konu hakkında henüz net bir bilgi söz konusu değildir.