Belediye Başkanı Müge Anlı'dan öyle bir şey istedi ki! Sosyal medyada gündem oldu

Belediye Başkanı Müge Anlı'dan öyle bir şey istedi ki! Sosyal medyada gündem oldu
Programıyla dikkatleri üstüne çekmeye devam eden Müge Anlı'ya bu sefer çağrı belediye başkanından geldi! Peki hangi belediye başkanı Müge Anlı'dan ne istedi? Tüm detaylar haberimizde.

Yaptığı programda kayıpları bulmasıyla tanınan Müge Anlı'ya bu çağrı belediye başkanından geldi! Müge Anlı'dan bu kayıpları bulmasını istedi! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

BELEDİYE BAŞKANINDAN MÜGE ANLI'YA ÇAĞRI

ATV ekranlarında uzun senelerdir yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında birçok cinayetin açığa çıkmasının yanında kayıplar da kolaylıkla bulunuyor. Kayıpları bulmasıyla ünlenen Müge Anlı'ya bu sefer çağrı Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar'dan geldi. 

Belediye Başkanından Müge Anlı'ya Çağrı

Mehmet Kanar sosyal medya hesabından Müge Anlı'ya çağrıda bulundu. Kanar'ın paylaşımı şu şekilde; 'Bütün kayıpları bulan Müge Anlı ilçemizde kaybolan çöp konteynırlarını da bulabilecek mi? İlçemizde artan çöp konteynır kayıplarının önüne geçmek için siz hemşehrilerimizden de yardım istiyoruz. Çöp konteynırı eksik olan mahalleler ve çalındığını gören vatandaşlarımızın 444 3 815 numarasına ulaşarak bilgi verebilir. Kamu malına bu şekilde zarar verenleri şiddetle kınıyorum.'