Anne babalar hemen başvurun! Çocuğu takdir teşekkür alanlara tam 600 TL hediye!

Anne babalar hemen başvurun! Çocuğu takdir teşekkür alanlara tam 600 TL hediye!
Öğrenciler bugün itibariyle yaz tatiline başlıyor. Peki karnesinde takdir teşekkür alan öğrencilere 600 TL nasıl alınır? Tüm detaylar haberimizde.

Yapılan son duyuru öğrencilerin ve ebeveynlerin yüzünü güldürecek! Öğrencilere 600 TL ödeme yapılacak! Peki başvuru nasıl yapılır? Şartlar neler? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

ÖĞRENCİLERE 600 TL ÖDEME YAPILACAK

Akbank tarafından yapılan son duyuruya göre karnesinde takdir ve teşekkür alan öğrencilere 600 TL hediye çeki verilecek. Akbank 600 TL hediye çekinden faydalanmak için bankanın müşterisi olmak gerekiyor. Hediye çeki çocuğun aldığı karne başarısına ve hesabında yapılan harcamalara bağlı olarak değişkenlik gösterebilecek. 

Öğrencilere 600 TL Karne Hediyesi

Kampanya kapsamında öğrenciler çifte karne mutluluğu yaşamış olacak. Akbank resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan kampanya ile ilgili diğer şart ve detaylar şu şekilde; 'Akbank ve CarrefourSA iş birliği kapsamında yapılan kampanyaya göre 18 yaş altı çocuklar için Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yapan veliler 600 TL'ye varan hediye çeki alabilecek. Mevcut Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan müşteriler kampanya süresi boyunca Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırırlarsa 300 TL'ye varan hediye çekinden faydalanabilecek.'