Brad Pitt bile bu kadarını yapamazdı! Sahte Brad Pitt'in vurgun hikayesi ağızları açık bıraktı

Brad Pitt bile bu kadarını yapamazdı! Sahte Brad Pitt'in vurgun hikayesi ağızları açık bıraktı
Gerçek Brad Pitt bile bu kadarını yapmaz dedirten olay ağızları açık bıraktı. ABD'li ünlü aktör Pitt olarak kendini tanıtan bir kişi tarafından 170 bin euro dolandırıldığı iddiası ortalığı karıştırdı.

Kendini Brad Pitt olarak tanıtan kişinin kendisini dolandırdığını açıklayan kadın 2022 yılının başlarında sosyal medya üzerinden "Brad Pitt Fans Club" hesabı aracılığıyla tanıştığı bir kişi tarafından dolandırıldığını belirtti. Olay mahkemeye taşınırken İspanya basınına olay anlatıldı.

İspanyol kadın ile dolandırıcı arasında duygusal bağ kurulmasıyla onun güvenini kazandığını belirten avukat Aroza, İspanya'ya gelerek birlikte film çekeceklerini söyleyen sahte Brad Pitt'in güveni kazanmasının hemen ardından bazı giderleri karşılamak için banka havalesi aracılığıyla para taleplerin başladığını söyledi.

brad Pıtt dolandırıcı

Düzenlenen galalarında kırmızı halıda çekilmiş foto montajlı fotoğraflarını gönderen sahte Brad Pitt'in bu zamana kadar müvekkilini bu zamana kadar 170 bin euro dolandırdığını açıkladı. Aroza, söz konusu kişi hakkında dolandırıcılık, başka kişinin yerine geçme ve para aklama suçlarından şikayetçi olduklarını ifade etti.