ABD Başkanı Biden'ın uyuşturucu sınavı! Kokain kullanmakla suçlanıyor..

ABD Başkanı Biden'ın uyuşturucu sınavı! Kokain kullanmakla suçlanıyor..
ABD'de Cumhuriyetçi senatörler, Biden'ın 2 Temmuz'da Beyaz Saray'ı ziyaret ettiği odaların birinde bulunan büyük miktarda kokain hakkında Gizli Servis'ten bilgi istedi.

Konuşması sırasında yaptığı gaflar ve tuhaf davranışlarıyla adından sıkça söz ettiren Joe Biden'ın bu sefer uyuşturucu sorunu var. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Biden'ın kokakin kullandığından şüpheleniliyor.

Cumhuriyetçi Senatör Tom Cotton'un 2 Temmuz günü Beyaz Saray'ın Joe Biden'ın sıkça ziyaret ettiği bir odasında ele geçirilen kokain ile ilgili Gizli Servis'ten kokain konusunda bilgi istediği bildirildi.

MADDEDİN KOKAİN OLDUĞU HENÜZ DOĞRULANMADI

ABD Başkanı Biden'ın uyuşturucu sınavı

Gizli Servis Müdürü Kimberly Cheetle'a yazdığı bir mektupta Cotton, Pazar günü Beyaz Saray'ın odasında ele geçirilen şüpheli maddenin kokain gibi göründüğünü hatırlattı.

Gizli Servis'in maddenin kokain olduğunu henüz doğrulamadığına işaret eden Cotton, "Amerikan kamuoyunun, gizli bilgilerin paylaşıldığı alanlarda yasa dışı uyuşturucu olup olmadığını bilmeye hakkı var. Bu nedenle, sizi şiddetle uyarıyoruz. en kısa sürede bilgi verilecektir." dedi.