Zeynep Bastık'tan, programına katıldığı Ali Biçim’e ağır sözler!

Zeynep Bastık'tan, programına katıldığı Ali Biçim’e ağır sözler!
Zeynep Bastık, geçtiğimiz gün konuk olarak katıldığı Ali Biçim’in podcast kanalında sorulan sorulara samimi yanıtlar verdi. Bastık, bir soru karşısında ise Biçim’e ağır sözler sarfetti.

Şarkıcı Zeynep Bastık, Ali Biçim’in S.O.B.A. başlıklı podcast'ine konuk olarak katılan Zeynep Bastık, burada samimi yanıtlarla dinleyenleri oldukça eğlendirdi. Bir soru karşısında sert tepki gösteren güzel şarkıcı, programın sunucusu Biçim'e 'Biz seninle arkadaş değiliz' gibi ağır sözler söyledi.

Ali Biçim, programda Zeynep Bastık'a "Ben ya şarkı çok güzel olmuş' şeklinde ifade kullanacak kadar arkadaşlık samimiyetini ne zaman kaybetmişim?” diye bir soru sordu. Bu soruya karşılık olarak ise Bastık'ın verdiği yanıt dikkatleri üzerine çekti.

Zeynep Bastık'tan, programına katıldığı Ali Biçim’e ağır sözler

Zeynep Bastık'ın Ali Biçim'e verdiği yanıt şöyle:

"İstersen sana tam tarihi verebilirim. 7 Nisan.. Doğum gününü hatırlamıyorum bile. Ali, artık senin en iyi arkadaş değiliz. Gerçekten yapmadık, sanırım çok uzun zamandır, sanırım öyleydik."

Zeynep Bastık, uzun yıllar beraber çalıştığı Mesut Can Tomay tarafından desteklenirken, Tomay, konuşmasında "Evet, ciddi olacağım, özür dilerim: ünlüler dünyasıyla arkadaşlık e kadar derin ve uzun olursa olsun, standart bir insan ilişkisini sürdürmekte hala zorlanıyorsun. O, neşenin varlığı seni ayakta tutar, neşenin yokluğu seni mahveder Bu kişiyle dev bir eğlencenin havuzunda yüzüyorsun ve gece eve geliyorsun." ifadelerini kullandı.

Ali Biçim ise, ikilinin bu sözlere gücenmediğini söyledi.