Taş bebek lakaplı Gönül Yazar'dan üzen haber

Taş bebek lakaplı Gönül Yazar'dan üzen haber
"Taş Bebek" lakaplı Türk sanat müziği sanatçısı Gönül Yazar'ın bacağındaki kan pıhtısı nedeniyle hastaneye kaldırıldığı biliniyor. Yazarın yaklaşık bir hafta hastanede tedavi görmesi gerektiği ortaya çıktı.

Türkiye genelinde "Taş Bebek" olarak anılan Gönül Yazar, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle hayranlarını korkuttu. Gönül Yazar'ın bacağındaki kan pıhtısı nedeniyle hastaneye kaldırıldığı biliniyor. Yazarın yaklaşık bir hafta hastanede tedavi gördüğü söyleniyor.

“Zor günler geçiriyor”

Taş bebek lakaplı Gönül Yazar'dan üzen haber

Magazin editörü Onur Akay, yazar Gönül'ün son durumunu açıkladı. Yazar Gönül ile yaklaşık bir buçuk saat telefonda konuştuğunu yazan Akay, ünlü şarkıcının sağlık durumuyla ilgili bilgiler de verirken, “Bacağındaki kan pıhtılaşması nedeniyle 7 gün hastanede yatan Gönül Yazır, şu sıralar zor günler yaşıyor. Doktorlar bacağındaki bezelye büyüklüğündeki kan pıhtısını tamamen çözmeye çalışıyor." ifadelerini kullandı.

Gönül Yazar, bir bacağının neredeyse beş bacak gibi şiştiğini ve önce iyileşeceğini düşünerek bir süre doktora gitmediğini ancak bacağının şişmeye devam etmesiyle bacağına dokunduğunda gördüğü öğrenildi. Bacağının beton kadar sert olduğundan korkan Yazar, hemen hastaneye gitti. Onur Akay, açıklamasının devamında Gönül Yazarın enjeksiyon ve ilaç tedavisi sayesinde durumunun iyiye gittiğini ifade etti.