Zeynep Bastık o isme demediğini bırakmadı! Yakın arkadaş değiliz dedi: İpler koptu!

Zeynep Bastık o isme demediğini bırakmadı! Yakın arkadaş değiliz dedi: İpler koptu!
Şarkıcı Zeynep Bastık, Ali Biçim'in S.O.B.A programına konuk oldu ve program sırasında yaşanan bir olay dikkat çekti. Biçim, Bastık'a arkadaşlık konusunda bir soru sordu ve bu soru Bastık'ın sinirlerini bozdu. Bastık, kontrolünü kaybederek Biçim'e yönelik sert bir tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı, "Artık seninle yakın arkadaş değiliz" şeklinde konuşarak Ali Biçim'i eleştirdi. Ayrıntılar haberimizde...

Şarkıcı Zeynep Bastık, Ali Biçim'in S.O.B.A programına konuk oldu. Programın 4. bölümünde, Biçim'in Bastık'a yönelik bir arkadaşlık sorusu sinirlerine dokundu ve Bastık kendini tutamadı. Bastık, "Biz artık seninle yakın arkadaş değiliz" diyerek Ali Biçim'e sert çıktı.

ZEYNEP BASTIK SERT ÇIKTI

zeynep

Zeynep Bastık, sinirli bir şekilde Biçim'e yanıt verdi ve doğum gününü bile hatırlamadığını belirtti. Bastık, uzun bir süre boyunca kendisinin ve Biçim'in yakın arkadaş olduklarını düşündüğünü ancak artık öyle olmadığını ifade etti.

Bastık'ın tepkisiyle birlikte programda gerilimli anlar yaşandı. Biçim'in iş arkadaşı Mesut Can Tomay ise Bastık'ı savunarak, eğlence sektöründe olanların standart insan ilişkilerine gözetmekte zorluk çektiklerini ve eğlencenin varlığının onları var eden bir faktör olduğunu söyledi.