Yusuf Güney'den şaşkına çeviren açıklama! Astral seyahatle bakın kimi ziyaret edip haber almış!

Yusuf Güney'den şaşkına çeviren açıklama! Astral seyahatle bakın kimi ziyaret edip haber almış!
Yusuf Güney'den şok açıklamalar! Kenan Evren ile astral seyahatta karşılaşmış...

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, katıldığı bir programda yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı ve tepki topladı. Güney, astral seyahat deneyimleri hakkında konuşarak uzaya seyahat ettiğini iddia etti ve bu iddiasıyla büyük bir dikkat çekti.

kenan evren astral seyahatte

Güney, Emel Özuğur'un YouTube programına konuk olarak astral seyahat deneyimlerini anlattı. Program sırasında, ünlü oyuncu Kenan Işık'a da dikkat çeken ifadeler kullandı. Kenan Işık'ın 2014 yılında yaşadığı bir kaza sonucunda komaya girdiğini ve hala komada olduğunu belirten Güney, Işık'ın yıllardır astral seyahat yaparak ne deneyimlediğini ve neler gördüğünü merak ettiğini dile getirdi.

"Astral seyahatte 3 kişiyle karşılaştım ve onlarla telekinezi sistemiyle iletişim kurabildim" diyen Güney, Kenan Işık hakkında "Ben iddia ediyorum Kenan Işık... Geziyor, yıllardır geziyor. Neler görmüştür geri gelirse neler anlatacak, neler deneyimlemiştir?" şeklinde konuştu.

Bu sözler, insanların tepkisine yol açtı. Birçok kişi, Güney'in iddialarına saçmalık olarak yaklaşırken, bazıları da ailesine saygı göstermesi gerektiğini vurguladı. Kenan Işık'ın sağlık durumuyla ilgili olarak ise bir arkadaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Işık'ın iyi bir bakım aldığını ve ailesi tarafından özenle desteklendiğini belirtti. Işık'ın sağlık durumuyla ilgili detaylı bilgi verilmese de, bakımının düzenli bir şekilde yapıldığı ve sağlık durumunun stabil olduğu ifade edildi.

Yusuf Güney'in astral seyahat iddiaları ve Kenan Işık hakkındaki sözleri, kamuoyunda büyük yankı uyandırdı ve merak konusu oldu. İddiaların gerçekliği veya Güney'in deneyimlerinin doğruluğu konusunda ise tartışmalar devam etmektedir.