Yonca Evcimik'in son halini görenler tanıyamadı! Öyle bir yerine estetik yaptırdı ki...

Yonca Evcimik'in son halini görenler tanıyamadı! Öyle bir yerine estetik yaptırdı ki...
Müzisyen Yonca Evcimik, tatil sezonunu açmak için Bodrum'a gitti ve burada havuzda ve teknede çekilen fotoğraflarını Instagram hesabında paylaştı. Ancak, paylaşımlarının arasında yer alan bir eski fotoğrafı tekrar gündeme geldi ve bu sefer kalçasındaki değişim tartışmalara neden oldu. Ayrıntılar haberimizde...

Fatma Yonca Evcimik, ünlü bir şarkıcı olarak gençlere taş çıkaracak bir güzelliğe sahiptir. Tatil sezonunun gelmesiyle birlikte Yonca Evcimik, kameralara poz verdiği anları Instagram hesabında paylaşmaktadır. Bu ardı ardına yapılan paylaşımlar, Yonca Evcimik'in yıllar içindeki değişimi konuşulmasına neden oldu.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

yonca evcimik

59 yaşındaki ünlü isim, teknede çekilmiş mayolu bir pozunu Instagram hesabında paylaştı. Bu pozun ardından vücudundaki değişim haberini paylaşan bir haber sitesine yanıt olarak Yonca Evcimik, "Evet, bir şeyler yaptırmışımdır. Daha fazla karıştırırsanız kim bilir neler çıkar" şeklinde cevap verdi.

Yonca Evcimik, sanat hayatına 14 yaşında çocuk tiyatrosuyla adım attı ve şarkıcılıkla gerçek anlamda çıkış yaptı. "Abone" adlı ilk albümüyle hafızalara kazınan ünlü şarkıcının toplamda 8 albümü bulunmaktadır. Aynı zamanda dansçı, oyuncu, yapımcı ve sunucu olarak da tanınmaktadır. Yonca Evcimik, Selena, Acemi Cadı, Çılgın Bediş gibi dizilerde de rol almıştır.