Yeşilçam'ın efsanesi Şener Şen meğer yıllarca o oyuncuyla evli kalmış! Bunu ilk kez duyacaksınız

Yeşilçam'ın efsanesi Şener Şen meğer yıllarca o oyuncuyla evli kalmış! Bunu ilk kez duyacaksınız
Türk sinemasına adını altın harfler ile yazdıran usta oyuncu Şener Şen, hem özel hayatında hem de oyunculuk kariyerinde ön sıralarda yer alıyor. 81 yaşındaki yıldızın eski eşinin de oyuncu olduğu ortaya çıktı. Yıllar önce aynı filmde rol aldıkları öğrenildi.

Yeşilçam'ın bir çok filminde rol alarak adından söz ettiren ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan usta oyunculardan Şener Şen, şimdilerde özel hayatı ile gündemde yer almaya başladı.

Şener Şen'in eski eşi Sermin Hürmeriç

Bilindiği üzere Şener Şen, Hababam Sınıfı isimli yapımda Badi Ekrem karakterine hayat vermiş ve bu sayede hafızalara kazınmıştı. Çok sayıda başarılı projede yer alan ve oyunculuğunu benzersiz bir şekilde gözler önüne seren Şener Şen'in bu güne kadar çok fazla gündemde yer almayan özel hayatı konuşulmaya başlandı.

Şener Şen'in eski eşi Sermin Hürmeriç

Yeşilçam oyuncularından Ali Şen'in oğlu olan usta oyuncu aile hayatı da özellikle ilgi çekici. Bengü Şen adında bir kızı olan Şener Şen'in eski eşinin de aslında bir oyuncu olduğu öğrenildi. Şener Şen'in eski eşiyle 11 yıl aynı yastığa baş koyduğu ortaya çıkarken Muhsin Bey, Eşkıya ve Ekmek Teknesi'nin yanı sıra Aile Reisi adlı projede de birlite yer aldıkları bilgisine ulaşıldı.

"'EŞKİYA' FİLMİNDE BERABER OYNAMIŞLAR"

Şener Şen'in eski eşi

Şener Şen'in eski eşini ilk kez gören hayranları gözlerine inanamadı. 

Şener Şen'in eski eşi Sermin Hürmeriç

Sermin Hürmeriç ile 1989 yılında nikah masasına oturan Şener Şen'in 1997 yılında boşandığı öğrenildi. 11 yıldır evli olan ve Eşkiya adlı filmde aynı kadroda yer alan çiftin ayrıca Muhsin Bey filminde de rol aldıkları ortaya çıktı.