Yeşilçam efsanesi Filiz Akın'dan kötü haber! İlaç ve tedavilere rağmen... Acı haberi böyle verdi

Yeşilçam efsanesi Filiz Akın'dan kötü haber! İlaç ve tedavilere rağmen... Acı haberi böyle verdi
Ünlü Yeşilçam oyuncusu Filiz Akın, sağlık sorunlarıyla mücadele ettiği bir dönemde, sevenlerini üzen bir paylaşımda bulundu. İlaçlar ve tedavilere rağmen... Bu üzücü paylaşım, hayranlarını endişelendirdi. Ayrıntılar haberimizde...

Yeşilçam'ın unutulmaz kadın oyuncularından biri olan Filiz Akın, sol kulağının üst kısmındaki kanserli doku ve ses tellerindeki sorunlar nedeniyle uzun bir tedavi süreci geçirmiştir. Bir dizi ameliyatın ardından iyileşmeye çalışan ünlü oyuncu, hayranlarını üzdüğü bir paylaşımda bulunmuştur.

Filiz Akın, Türk sinemasının değerli isimlerinden biri olarak sosyal medya hesabı aracılığıyla sıkça paylaşımlar yaparak dikkat çekmektedir. Hem kanserli doku için hem de ses tellerindeki sorunlar için ameliyat masasına yatan Akın, tedavi sürecini tamamlamış ve şu anda iyileşme sürecini yaşamaktadır. Uzun bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden usta oyuncu, son paylaşımıyla sevenlerini üzmüştür.

FİLİZ AKIN HASTA YATAĞINDA PAYLAŞIM YAPTI

3

Hasta yatağından bir anını paylaşan Filiz Akın, "Tüm ilaç ve tedavilere rağmen -böyle değilim ama- hâlâ iyileşmiş değilim ama yakındır" ifadeleriyle durumunu dile getirmiştir. Altı ay önce sepsis nedeniyle yoğun bakıma alınan ve tedavi süreci devam eden Akın, oğlu İlker İnanoğlu'nun hemen yanına gelerek destek olmuştur. Bu zorlu süreçte yaşadığı sağlık sorunlarıyla mücadele eden Filiz Akın, sevenlerine umutlu mesajlar vermeye devam etmektedir.