Yeni boşanan Ceyda Düvenci'den şaşırtan paylaşım! Bikiniyi çekti, eski eşine nispet yaptı: O not her şeyi açığa çıkardı

Yeni boşanan Ceyda Düvenci'den şaşırtan paylaşım! Bikiniyi çekti, eski eşine nispet yaptı: O not her şeyi açığa çıkardı
Magazin dünyasının en gözde çiftlerinden birisi olarak gösterilen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti geçtiğimiz günlerde evliliklerini noktalamışlardı. Bu olayın ardından güzel oyuncudan gelen bir paylaşım dikkat çekti. İşte detaylar…

Uzun süredir evliliklerinin üzerinde karabulutlar dolaşan sevilen çift yaşadıkları sorunları maalesef aşamadılar ve evliliklerini tek celsede sonlandırdılar. Boşanmanın ardından Bülent şakrak cephesinden ses çıkmaz iken Ceyda Düvenci ilk paylaşımı yaptı. Detaylar haberimizde…

banka

 46 YAŞINDAKİ CEYDA DÜVENCİ'DEN BİKİNİLİ POZ! ESKİ EŞİ BÜLENT ŞAKRAK'A GÖNDERME YAPTI

Bülent Şakrak ile sekiz yıllık evliliğini geçen hafta tek celsede sonlandıran Ceyda Düvenci, bikinili poz verdi. Ünlü isim, paylaştığı bir notta eski eşine de gönderme yaptı.

8 yıl mutlu bir evlilik sürdüren çift, evliliklerindeki krizi aşamadılar ve ödemiş adliyesinde 15 dakika da boşandılar. Bu boşanmanın şoku hala magazin kulislerinde sürerken güzel oyuncudan imalı bir paylaşım geldi.

 2015 yılında evlenen ve Ali adında bir çocukları olan Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci, 10 Temmuz'da tek celsede boşandı.

Boşanmanın ardından herhangi bir bilgi vermeyen Ceyda Düvenci, arkadaşlarıyla tatile gitti.

"İYİLEŞTIĞİN ANLARI UNUTMA"

Instagram hesabından tatil paylaşımı yapan ünlü oyuncu, kahverengi bikinisiyle verdiği pozu da paylaşarak "İyileştiğin anları unutma” notu bıraktı.

Boşanmadan birkaç gün önce bir takipçisinin yorumuna “Boşanmayı ben istemedim maalesef" demişti.