Yeni boşanan Ceyda Düvenci pembe mayosuyla şov yaptı! Pozlarıyla eski eşine nispet yaptı

Yeni boşanan Ceyda Düvenci pembe mayosuyla şov yaptı! Pozlarıyla eski eşine nispet yaptı
Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci ile eşi Bülent Şakrak, anlaşmalı boşanma kararıyla 8 senelik evliliklerine nokta koydu. Boşanmanın ardından Düvenci, tatilin keyfini arkadaşlarıyla çıkarırken, fit ve sağlıklı görüntüsüyle dikkat çekti. Ancak sosyal medyada yaptığı paylaşım, takipçilerinde nispet mi yapıyor sorularını akıllara getirdi. İşte Düvenci'nin paylaşımı...

Türkiye'nin sevilen oyuncu çiftlerinden Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak, 2014 yılında dizi setinde tanışıp birbirlerine aşık olduktan sonra bir sonraki yıl Kaz Dağları'nda romantik bir törenle evlenerek hayatlarını birleştirmişlerdi. Ancak geçtiğimiz haftalarda anlaşmalı olarak 8 senelik evliliklerine son verme kararı alarak boşandılar.

Boşanma sürecinin ardından Ceyda Düvenci, yakın arkadaşlarıyla birlikte tatile çıkarak zorlu zamanları geride bırakmak için dinlenmeyi tercih etti. Sık sık tatil paylaşımlarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu, son olarak Instagram hesabından fit ve sağlıklı görüntüsünü pembe bikinisiyle takipçilerine selamladı.

CEYDA DÜVENCİ'NİN PAYLAŞIMI

1

Çektiği bir plaj fotoğrafını hikaye bölümünde paylaşan Ceyda Düvenci, enerjik ve formda vücuduyla takipçilerini adeta büyüledi. Ancak bu paylaşım, bazı takipçiler arasında farklı yorumlara yol açtı. Boşanma sürecinin hemen sonrasında böyle bir pozun "nispet" içerikli olduğu düşüncesi ortaya çıktı ve Bülent Şakrak'a gönderme yapıldığına dair spekülasyonlar yayıldı.

Düvenci'nin açıklama yapmaması, tartışmaların daha da alevlenmesine neden oldu. Kimi takipçiler, bir boşanma sürecinde nispetin uygun olmadığını düşünerek eleştirilerde bulunurken, diğerleri ise ünlü oyuncunun sadece sağlıklı bir görüntü vermek istediğini savundu.