Yalı Çapkını'nın yeni sezonundan bomba tüyo! Herkesi hüngür hüngür ağlatacak detay ortaya çıktı

Yalı Çapkını'nın yeni sezonundan bomba tüyo! Herkesi hüngür hüngür ağlatacak detay ortaya çıktı
Cuma akşamlarının reyting rekorları kıran Yalı Çapkını dizisiyle ilgili üzücü bir haber geldi! Bu hikaye herkesi ağlatacak! Tüm detaylar haberimizde.

Yalı Çapkını dizisinin yeni sezonu dört gözle beklenirken diziyle ilgili yeni bir hikaye paylaşıldı. Dizideki İfakat yenge herkesi üzdü! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

YALI ÇAPKINI DİZİSİNDEN AĞLATAN HİKAYE

Star TV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve reyting rekorlarına imza atan Yalı Çapkını dizisinin üzücü hikayesi ortaya çıktı. İfakat yenge dizide Orhan ile yasak aşk yaşayan kişi olarak tanındı. Dizinin senaristi Gülseren Budayıcıoğlu konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı; 

yalı çapkını ifakat gerçek hikayesi

'Yalı Çapkını dizisi benim çok sevdiğim hikaye, tabii ki gerçek bir hikayeden alıntı. Her karakterin ayrı hüzünleri var. Bakalım siz hangi karakterlerle empati yapacaksınız.' Sevilen fenomen dizide yer alan İfakat yengenin aslında ölen kocasıyla tanışmadan önce Orhanla aşk yaşadığı ve abisi İfakat'ı beğendiği için onunla evlenmek zorunda kaldığı öğrenildi. İfakat'ın ailesi de Orhanla olan ilişkiyi bildiği için kocası öldükten sonra onu kabul etmemiş ve İfakat konakta yaşamaya devam etmiş. Dizinin en sevilmeyen karakterlerinden olan İfakat'ın bu hikayesi ise gören herkesi üzdü.