Yalı Çapkını'nın Seyran'ı resmen para basıyor! Afra Saraçoğlu bölüm başı bakın ne kadar kazanıyor

Yalı Çapkını'nın Seyran'ı resmen para basıyor! Afra Saraçoğlu bölüm başı bakın ne kadar kazanıyor
Yalı Çapkını dizisinin sevilen oyuncusu Afra Saraçoğlu'nun kazancı dudakları uçuklattı! Tüm detaylar haberimizde.,

Yalı Çapkını dizisinde Seyran karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu'nun bölüm başına kazandığı ücret herkesi şoke etti! Bakın ne kadar kazanıyormuş! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

AFRA SARAÇOĞLU'NUN KAZANCI

Yalı Çapkını dizisiyle büyük kitlelere ulaşmayı başaran Afra Saraçoğlu diziden bölüm başı 100 bin TL ödeme alıyor. Saraçoğlu aylık 400 bin TL kazanç elde ediyor. Yalı Çapkını dizisinde Gaziantepli bir ailenin en küçük oğullarını evlendirmeleri anlatılıyor. Gaziantep'te önemli bir ailenin kızı olan Seyranla evlenen Ferit İstanbul'a geldikten sonra yaşadıkları olaylar ele alınıyor. Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997 tarihinde Balıkesir Edremit'te dünyaya gelmiştir. Çocuk yaşlarında annesi ve babası boşandığı için annesiyle Antalya'da yaşamaya devam eden Saraçoğlu üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde tamamlamıştır. 

afra saraçoğlu bölüm başı kazancı belli oldu

13 yaşında modellik yapmaya başlayan Saraçoğlu 2016 senesinde Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın yer aldığı İkinci Şans filmiyle ilk deneyimini yaşamıştır. 26 yaşında bekar olan Saraçoğlu 2018 ve 2022 senelerinde Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşadı. Ayrıldıktan sonra ise rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile beraberlik yaşamaya başlayan Saraçoğlu 1.70 cm boyunda, 48 kilo ağırlığında ve Yay burcundadır. Dans etmeyi seven Saraçoğlu Fenerbahçe taraftarıdır. Afra Saraçoğlu 2017-2018 seneleri arasında Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece Çamkıran rolünü, 2019 senesinde Kardeş Çocukları dizisinde Hayat Çetin rolünü, 2020 senesinde Öğretmen dizisinde Gizem Bozkurt rolünü, 2021 senesinde Yeşilçam dizisinde Tülin Saygı rolünü, 2022-2023 senesinde Yalı Çapkını dizisinde Seyran rolünü canlandırmıştır. 2016 senesinde İkinci Şans filminde Çiçek karakterini, 2017 senesinde Kötü Çocuk filminde Kayla karakterini, 2018 senesinde İyi Oyun filminde Ada karakterini ve 2018 senesinde Aşk Bu Mu filminde Gülüm karakterini canlandırmıştır.