Yalı Çapkını'nın Ferit'inden bebek müjdesi! 'Biz aslında 3 kişiyiz' Sosyal medya yıkıldı

Yalı Çapkını'nın Ferit'inden bebek müjdesi! 'Biz aslında 3 kişiyiz' Sosyal medya yıkıldı
Yalı Çapkını dizisinin sevilen başrolleri olan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in aşk tatili magazin gündemine damga vurdu. Yakın halleri dikkatleri çeken ikilinin o halleri sosyal medya üzerinden olay yarattı. Genç kızların sevgilisi olan Mert Ramazan Demir'in bebeklik halleri haberimizde.

Afra Saraçoğlu ile dudak dudağa yakalanan Mert Ramazan Demir'in cephesinden müjdeler gelmeye devam ederken o görüntüler bomba gibi düştü. İhanet haberleri sevenlerinin dikkatini çekerken Demir'in o hallerine gözler çevrildi.

Mert Ramazan Demir'in tekne tatili ifşa olurken ihanet iddiaları ise ayyuka çıktı. Yaşananların devamında gözler Demir'e çevrilirken tüm sırlar meydana çıktı. Görüntülerin ortaya çıkmasıyla beraber Saraçoğlu, annesinin yanına gitti. Sosyal medya üzerinden annesiyle fotoğrafını paylaşan Saraçoğlu, ''Aşkın'' notunu yazarak sevenlerinin beğenisini topladı.

İnstagram hesabı üzerinden Afra Saraçoğlu'nun annesi Lütfiye Hanım'ın Mert Ramazan Demir'i takip etmesi ise dikkatlerden kaçmadı. ''Aman Dilan görmesin'' yorumları havada uçuştu.

2018 yılında aşk yaşamaya başlayan Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu, 2022 senesinde yollarını ayırdıklarını açıkladı. 5 yıldan fazla devam eden ilişkinin bitme nedenleri arasında ihanet olduğu konuşulurken taraflardan konu hakkında açıklama gelmedi. Saraçoğlu'nun rol arkadaşı olan Mert Ramazan Demir ile samimi halleri ise o zamanlardan dikkatleri çekti.

afra mert

Aradan zaman geçmesiyle beraber Afra Saraçoğlu'nun rol arkadaşı Mert Ramazan Demir'in arasında ilişki olduğuna dair haberler ortaya çıktı. İkilinin beraberliğini ise o detay ortaya çıkardı. Çiftin hatta aynı evde yaşadığına dair haberler gündeme damgasını vurdu.

Dalaman Havalimanı'nda görüntülenen ikili devamında ise kiraladıkları teknede ifşa oldu. Kameralardan saklandıklarını düşünen ikilinin o halleri Göcek'te dikkatleri çekti. Görüntülendiklerinden habersiz olan ikili kendini derin sulara bıraktı.