Usta sanatçı Orhan Gencebay'dan korkutan haber! Büyük bir kaza geçirdi: Basın son dakika haberi olarak duyurdu!

Usta sanatçı Orhan Gencebay'dan korkutan haber! Büyük bir kaza geçirdi: Basın son dakika haberi olarak duyurdu!
Usta sanatçı Orhan Gencebay sevenlerini üzdü! Tekne kazası geçirdi! Peki sanatçının sağlık durumu nasıl? Tüm detaylar haberimizde.

78 yaşındaki usta sanatçı Orhan Gencebay'dan kötü haber geldi! Tekne kazası sonrası ilk sağlık durumunu eşi Sevim Emre paylaştı! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

ORHAN GENCEBAY TEKNE KAZASI GEÇİRDİ

Usta sanatçı Orhan Gencebay Baltalimanı'nda bulunan evine dönerken tekneden düştü. 78 yaşındaki usta sanatçı Orhan Gencebay geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırıldı. Orhan Gencebay geçtiğimiz günlerde eşi Sevim Emre ile birlikte Anadoluhisarı'na bulunan bir mekana yemek yemeye gitti. 

orhan gencebay tekne kazası geçirdi

Yemek sonrasında Baltalimanı'nda bulunan evine dönmek isteyen Orhan Gencebay tekneden düştü. İskeleye yanaşırken tekneden önce eşi indi. Sonrasında Gencebay tekneden inmek isterken sırt üstü betona düştü. Orhan Gencebay talihsiz kaza sonrası hastaneye kaldırıldı ve kırık ya da çatlak olmadığı öğrenildi. Orhan Gencebay'ın düşmesine bağlı olarak ezilmeler olduğu öğrenildi. Gencebay iyi olduğunu ve önemli bir kaza olsa da Allah'ın kendini koruduğunu söyledi.