Ünlü sunucu Esra Erol'dan şaşırtan karar! Mesleğini değiştirdi: Yeni projesi bu olacak

Ünlü sunucu Esra Erol'dan şaşırtan karar! Mesleğini değiştirdi: Yeni projesi bu olacak
Esra Erol, meslek değişikliği yaparak ünlü bir sunucudan oyuncuya dönüştü. Reyting rekorları kıran programının sunucusu olan Esra Erol, yeni bir proje için adımlar atmıştır. İşte detaylar...

Esra Erol, uzun yıllardır sevilen bir sunucu olarak hafta içi her gün izleyicilerle buluşmaktadır. Ancak son zamanlarda sürpriz bir kararla meslek değiştirmiş ve ünlü bir sunucudan oyunculuğa adım atmıştır.

ESRA EROL ALDATMAK DİZİSİNDE ROL ALACAK

2

'Aldatmak' dizisi, TIMS&B Productions tarafından yapılan ve Timur Savcı ile Burak Sağyaşar'ın yapımcılığını üstlendiği bir yapım olarak perşembe akşamları ekrana gelmektedir. Dizi, hikayesi ve karakterleriyle izleyicilerin büyük beğenisini kazanmaktadır. Bu kez diziye Türkiye'nin en sevilen isimlerinden biri olan Esra Erol konuk olmuştur. Sevilen sunucu, 'Aldatmak'ın yeni bölümünde hayranlarının karşısına çıkacak ve reyting rekortmeni programını bu kez dizide sunacak. Esra Erol'un karakteri, Tarık'ı zor durumda bırakmak için programına katılan Yeşim'i canlandıracaktır. Yeşim, yaşadığı olayları anlatarak herkesi şaşırtacaktır.

Bu yeni proje, Esra Erol'un sunuculuk kariyerine farklı bir boyut kazandırmış ve izleyicilerin merakla beklediği bir performans sergilemesine olanak sağlamıştır. Erol'un oyunculuğundaki başarısı ve dizideki etkileyici performansı, izleyiciler tarafından büyük ilgi görmüştür.