Ünlü şarkıcıdan acı haber geldi! Evinde intihar etti: Sevenleri gözyaşlarına boğuldu

Ünlü şarkıcıdan acı haber geldi! Evinde intihar etti: Sevenleri gözyaşlarına boğuldu
Dünyaca tanınmış Çinli şarkıcı Coco Lee ‘den hayranlarını üzecek bir haber geldi. İşte detaylar…

Müzik kariyerine bir şarkı yarışmasın da birinci olduktan sonra başlayan güzel şarkıcı Coco Lee uzun süredir psikolojik sorunlar ile savaşıyordu. Güzel şarkıcıdan kötü haber geldi. Detaylar haberimizde…

banka

ÜNLÜ ŞARKICI COCO LEE'DEN ACI HABER GELDİ!

Bir süredir depresyonla mücadele eden ünlü şarkıcı Coco Lee'den kahreden haber geldi. Lee geçen hafta bir intihar girişiminden bulunan şarkıcı maalesef hayatını kaybetti.

Ünlü şarkıcı Coco Lee, 48 yaşında hayatını kaybetti. Kardeşinin Facebook'ta yaptığı açıklamaya göre Lee, bir depresyon dönemine girerek intihar girişiminde bulundu ve 2 Temmuz'da hastaneye kaldırıldı.

Birkaç yıldır depresyonda olan genç müzisyenin hastanede komada olduğu söyleniyordu. Lee'nin çarşamba günü öldüğü söylendi. Açıklamada, “CoCo profesyonel yardım alsa da ve depresyonla mücadelesinde elinden geleni yapsa da maalesef içindeki şeytan onun iyi yanını aldı” denildi.

Hong Kong'da doğan müzisyen, dokuz yaşında Amerika Birleşik Devletleri'ne göç etti ve burada müzik kariyerine başladı. Lee en çok 1998 Disney filmi Mulan’ın Reflection şarkısıyla tanınır. Oscar'da boy gösteren ilk Çinli-Amerikalı olarak tarihe geçen Lee, aynı zamanda moda markası Chanel'in ilk Çinli yüzüydü.

Bir süperstar olarak kabul edilen Lee'nin ölümü, özellikle Çin'de büyük bir üzüntüye neden oldu.