Ünlü oyuncudan olay itiraf! Evinin her yerini sardılar: Taşınmak zorunda kaldı

Ünlü oyuncudan olay itiraf! Evinin her yerini sardılar: Taşınmak zorunda kaldı
Ünlü oyuncuya evinde büyük şok! Çözüm bulamadı ve evini boşaltmak zorunda kaldı! Tüm detaylar haberimizde.

Eski manken ve oyuncu Nur Gümüşdoğrayan büyük bir şokla karşı karşıya kaldı! Peki ünlü oyuncu neden evini boşaltmak zorunda kaldı? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

ÜNLÜ OYUNCUYA BÜYÜK ŞOK

Nişantaşı'nda görüntülenen eski manken ve ünlü oyuncu Nur Gümüşdoğrayan sorulan sorular karşısında evini pirelerin bastığını kabul etti. Ünlü oyuncunun oturdukları evin bahçe katını pirelerin basması sebebiyle apartman dairesine taşınmak zorunda kaldığı haberleri doğrulandı. Ailesiyle iki katlı bir evde Nişantaşı'nda yaşayan Gümüşdoğrayan konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı; 'Nişantaşı kedi, köpek, kuşlarıyla meşhur bir semt. Bizim de kedimiz var. Ama mahalledeki hayvan sevgisi bazen kötü sonuçlar doğurabiliyor. 

ünlü oyuncunun evini pireler bastı

Evin bahçesini pireler bastığı için taşınma kararı aldık. Hayva nseverler tepki göstermesin, bizim de kedimiz var ama büyük pirelerden zor kurtulduk. Ev bulmak zor. Daha geniş bir apartman dairesine geçtik.' 2004 senesinde Türkiye güzeli seçilen Nur Gümüşdoğrayan 2014 senesinde iş insanı Sarp İbrahimoğlu ile hayatını birleştirdi. Evliliğinden Yaman ve Leyla isminde iki çocuğu olan ünlü oyuncu mankenlik ve oyunculuk kariyerlerini bir kenara bıraktı ve ailesiyle ilgilenmeye devam etti. Geçtiğimiz dönemde annesini çeken gazetecilere oğlu Yaman 'Annemi çekmeyin, neden çekiyorsunuz' tepkisini göstermişti.