Ünlü oyuncu Selen Soyder bakın yıllarca kiminle evliymiş! 7 yıl aynı yastığa baş koymuş

Ünlü oyuncu Selen Soyder bakın yıllarca kiminle evliymiş! 7 yıl aynı yastığa baş koymuş
Ünlü oyuncu Selen Soyder'in hayatı merak konusu oldu! Kendi Düşen Ağlamaz dizisindeki başarılı performansıyla adından söz ettiren Soyder'in, eski eşi kim olduğuyla gündemde. Soyder'in, 7 yıl boyunca aynı yastığa baş koyduğu eski eşi şaşkınlık yarattı. İşte Selen Soyder'in eski eşi...

Ünlü oyuncu Selen Soyder, hem kariyeriyle hem de özel hayatıyla dikkat çeken isimlerden biri oldu. Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde canlandırdığı Sinem karakteriyle büyük beğeni toplarken, bir dönem eski partneri Can Yaman ile yaşadığı tartışma ve mahkeme süreciyle de gündemden düşmedi.

2016 yılında yayınlanan 'Hangimiz Sevmedik' dizisinin setinde yaşadığı kavga nedeniyle Selen Soyder, Can Yaman ile gerginlik yaşamıştı. Senaryodaki bir kavga sahnesi esnasında çıkan tartışma, sette olaylı bir hal almış ve bu durum dava sürecine kadar uzanmıştı. Partnerinin isteği üzerine sete korumalarla gelmek zorunda kalan Soyder, diziden ayrılıp Can Yaman'ı mahkemeye vermişti. Şimdi ise merak konusu olan konu, 7 yıl boyunca aynı yastığa baş koyduğu eski eşi oldu. Selen Soyder'in hayatındaki bu yeni detay, sosyal medyada da büyük ilgi uyandırdı.

SELEN SOYDER VE ESKİ EŞİ 

1

Şimdilerde Kendi Düşen Ağlamaz dizisindeki performansıyla övgüler alan Selen Soyder, son olarak eski eşiyle gündeme gelmiştir. Selen Soyder'in 7 yıl boyunca aynı yastığa baş koyduğu eski eşi, Oren Frances olarak açıklanmıştır.