Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay kusursuz fiziğiyle şov yaptı! 1 ayda 16 kilo verdiren diyetini ilk kez açıkladı

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay kusursuz fiziğiyle şov yaptı! 1 ayda 16 kilo verdiren diyetini ilk kez açıkladı
Yaz sezonuna giren "Veda Mektubu" isimli dizide Ala Nur karakterine hayat veren Nurgül Yeşilçay, tatil pozlarıyla sosyal medya hesabını hareketlendirdi. Yaz tatilinin başlamadan önce, kendi özel programıyla tam 16 kilo veren Yeşilçay, siyah boyundan bağlamalı mayosu içindeki fit duruşuyla dikkat çekti ve takipçilerini kıskandırdı. Fit vücudunun sırrını paylaşan Nurgül Yeşilçay, "Bildiğiniz gibi aç kaldım" diyerek kilo verme sürecini içtenlikle anlattı. Ayrıntılar haberimizde...

Nurgül Yeşilçay, oyunculuk kariyerine "İkinci Bahar" dizisinde canlandırdığı Gülsüm karakteriyle başladı. Ancak şöhretini yakalamasını sağlayan rol, 2000 yılı yapımı "Asmalı Konak" dizisindeki Bahar Karadağ karakteriydi. Bu karakterle elde ettiği deneyim, 2005 yılında Adana Altın Koza Film Festivali'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülüne layık görülmesini sağladı. 2007 yılında düzenlenen Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışan ve En İyi Senaryo Ödülü'nü kazanan Yeşilçay, 2016 yılı yapımı "Muhteşem Yüzyıl Kösem" dizisinde "Kösem Sultan" karakteriyle de büyük başarı elde etti.

DİYET SIRRINI AÇIKLADI

nurgül yeşilçay

Son olarak "Veda Mektubu" dizisinde Alanur Yıldız karakterini canlandıran ve şimdilerde sevgilisi Necati Kocabay ile Bodrum tatilinde olan başarılı oyuncu, verdiği kiloların hakkını mayolu pozlarıyla gösterdi. Tekne ile denize açılan Yeşilçay'ın tarzı, sosyal medya hesaplarından büyük beğeni topladı. 3 milyon takipçili Instagram hesabı üzerinden paylaştığı mayolu pozlarla tam not aldı.

47 yaşında olan ünlü oyuncu, güzellik ve fit duruşunun ardında özel bir diyet programı olduğunu paylaştı. Diyet süreci hakkında şunları aktardı: "Arkadaşlar, bildiğiniz gibi aç kaldım. Alışana kadar zordu. Gece yatmadan 4 saat önce yemeği bırakıyorsunuz. Sabah kalktıktan sonra 4 saat aç kalıyorsunuz. Mümkün mertebe tatlı ve çikolata tüketmiyorsunuz. Biraz da dikkat ediyorsunuz."

Nurgül Yeşilçay'ın özverili ve disiplinli yaklaşımı, sağlıklı yaşam ve formda kalma konusunda takipçilerine ilham veriyor. Oyuncunun sağlıklı yaşam tarzı ve fit duruşu, sosyal medyada takipçileri tarafından büyük bir beğeniyle karşılanıyor.