TRT 1 dizisinin setinde aşk kokusu var! Güzel oyuncu aradığı aşkı o isimde bulmuş!

TRT 1 dizisinin setinde aşk kokusu var! Güzel oyuncu aradığı aşkı o isimde bulmuş!
TRT1'in sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'nun oyuncularından Kayra Zabçı'nın rol arkadaşıyla aşk yaşadığı ortaya çıktı! 21 yaşındaki genç oyuncunun dizideki rollerini etkilememek adına gözlerden uzak bir ilişki yaşadığı belirtiliyor. İşte detaylar...

TRT1'in sevilen tarihi dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'nun genç ve güzel oyuncusu Kayra Zabçı'nın dizideki rol arkadaşıyla aşk yaşadığı haberi, dizinin setinden sıcak bir gelişme olarak duyuruldu. 59. bölümüyle sezon finali yapan fenomen dizinin hayranları, merakla yeni yayın döneminde izleyicilerin karşısına çıkacak olan kalan 2 bölümü bekliyorlar.

KAYRA ZABÇI ROL ARKADAŞINA GÖNLÜNÜ KAPTIRDI

1

21 yaşındaki Kayra Zabçı, dizide canlandırdığı Seferiye Hatun karakteriyle büyük beğeni toplamıştı. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, genç oyuncu dizideki rol arkadaşı 40 yaşındaki Onur Ayçelik'le aşk yaşadığı ortaya çıktı. Onur Ayçelik, dizide "Artuk" rolüne hayat veriyordu.

Setten sızan bilgilere göre, ikili, dizideki rollerini etkilememek adına beraberliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor ve hiç birlikte paylaşım yapmamaya özen gösteriyorlar.

Kayra Zabçı, genç yaşına rağmen başarılı bir oyunculuk kariyerine sahip. 2001 yılında İstanbul'da dünyaya gelen oyuncu, aslen Malatyalı ve küçük yaşlarda modelliğe başlamıştı. Best Model Çocuk Türkiye Prensesi ve Best Child Model of the World yarışmasında birincilik kazanarak dikkatleri üzerine çekti. Tiyatroya lisede başlamış olan Zabçı, şu anda Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde oyunculuk eğitimi alıyor.

Bu aşk haberinin, dizinin hayranları arasında heyecan uyandırdığı ve oyuncuların gösterdikleri başarıyla sadece ekranda değil, set arkasında da samimi bir ilişki geliştirdikleri yönünde olumlu yankılar aldığı görülüyor. Dizinin yeni yayın döneminde de bu başarılı oyuncuların performansları ve ilişkileri dikkatle takip edilecektir.