Transparan elbiseli Buçe Buse Kahraman, dekolteli duruşuyla herkesi büyüledi!

Transparan elbiseli Buçe Buse Kahraman, dekolteli duruşuyla herkesi büyüledi!
Buçe Buse Kahraman, başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in oynadığı Yalı Çapkını adlı dizide Pelin karakterine hayat veriyor. Kahraman, transparan kıyafetleri ve derin dekoltesiyle verdiği pozlarla güzelliğiyle dikkat çekti.

Star TV'nin Yalı Çapkını adlı dizisi her cuma akşamı ekranlara geliyor ve izlenme rekorları kırıyordu. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in yanı sıra çok sayıda ünlü oyuncuların da rol aldığı dizinin kadrosunda Pelin karakterine ise Buçe Buse Kahraman hayat veriyor. Kahraman, oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkat çekiyor.

Buçe Buse Kahraman

SON POZU BEĞENİ REKORLARI KIRDI

Yalı Çapkını dizisinin Pelin'i Buçe Buse Kahraman, sosyal medya hesaplarından paylaştığı dekolte pozlarıyla dikkat çekti. 27 yaşındaki güzle oyuncunun paylaşımı kısa sürede beğeni rekoru kırdı.

Buçe Buse Kahraman

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan Buçe Buse Kahraman'ın takipçileri güzel oyuncunun fotoğrafının altını "Çok güzelsin", "Gülüşün bana oksijen" şeklinde yorumlarla doldurdular.

Buçe Buse Kahraman

DEÜ'de oyunculuk eğitimine devam eden Buçe Buse Kahraman, 2017 yılından bu yana profesyonel olarak oyunculuk yapmaktadır. Instagram hesabının 882 bin kişi takip ederken, güzel oyuncu daha öncesinde de Kötü Çocuk adlı bir dizide oynamıştı.

Buçe Buse Kahraman