Sinem Kobal'ın eşi Kenan İmirzalıoğlu'yla tanışma anısı sosyal medyayı salladı

Sinem Kobal'ın eşi Kenan İmirzalıoğlu'yla tanışma anısı sosyal medyayı salladı
Evlilikleriyle göz dolduran çift Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın tanıştığı an olay oldu. Enerjilerinin bir araya gelerek kolundan çektiğini belirtti.

2016 senesinde dünya evine giren Kobal ve İmirzalıoğlu evliliklerini 2020 senesinde Lalin isimli kızlarıyla taçlandırırken 2022'de Leyla adını verdiği çocuklarını kucaklarına aldılar. Youtube üzerinden yayınlanan İbrahim Selim'le Bu Gece programına konuk olarak tanışma hikayeleri gündeme geldi.

Uzun zamandır ekranlarda olmayan Kobal, ekranda olmayı özlediğini belirtti. Yakın zamanda geri dönüş yapacağını duyuran Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu ile tanışma hikayesini anlattı. Görül görmez çarpıldığım biri. İlk karşılaştığımızda tabiki de enerjisine vuruldum ifadelerini kullanarak tuttum kolundan çektim diyerek ağızları açık bıraktı.

Sinem Kobal evlilik

Başarılı oyuncu evlilik hakkında düşüncelerini belirtirken hayatını geçirmeye gönüllü olduğun partnerinle ne yaşadığınla alakalı olduğunu belirtirken başta sevgi, saygı ve emek olduğunu savundu. Evlenmek için evlenmeyi doğru bulmadığını belirten Kobal, birbirini seven iki ruhun emek vererek evliliği kolaylaştırıyor.

1987 yılında dünyaya gelen Kobal, memleketi Rize olurken babası inşaat mühendisi ve annesi ise ev hanımıdır. Selena dizisinde Atacan Baybars isimli karakteri canlandıran Kerem isimli erkek kardeşi vardır. Birçok yapımda yer alan Kobal, son olarak 2013 senesinde Romantik Komedi 2 filminde yer aldı.