Simge Sağın paraya para demiyor! Yeni oyuncağının fiyatını duyanların ağzı açık kaldı

Simge Sağın paraya para demiyor! Yeni oyuncağının fiyatını duyanların ağzı açık kaldı
Son zamanların en popüler popçularının arasında yer alan Simge sağın bu yıl konserden konsere koşarken ayaklarını yerden kesti ve bu son model aracı satın aldı. İşte detaylar…

Arjartinli yıldız futbolcu Murdo İcardi ile özdeşleşen Aşkın Olayım şarkısı ile ününe ün katan güzel şarkıcı Simge Sağın şimdiler de ise aldığı o araçla gündemde. Detaylar haberimizde…

banka

  SİMGE SAĞIN KESENİN AĞZINI AÇTI! İŞTE SİMGE SAĞIN’IN MİLYONLUK YENİ OYUNCAĞI!

Simge Sağın, yine magazin gündeminden düşmüyor. En son "Aşkın Olayım" şarkısıyla manşetlere çıkan Simge Sağın, bu yıl da konserden konsere koşuyor. Güzel şarkıcı paraya kıydı. En son model bu Land Rover Defender'ı satın aldı. İşte Simge Sağın'ın çok merak edilen o aracı.

Simge Sağın son model Land Rover Defender'ı satın aldı. Geçtiğimiz yıl en çok konuşulanlar arasında olan Simge Sağın, Harbiye'de binlerce kişinin uzun kuyruklar oluşturduğu son Harbiye açık hava konserini "Aşkın Olayım" şarkısıyla doldurmuştu.

banka

Sağın, son konserinde yoğun talep üzerine Galatasaray'ın dünyaca ünlü Arjantinli yıldızı Mauro Icardi ile özdeşleşen "Aşkın Olayım" şarkısını konserde üç kez seslendirdi. Bu şarkı Simge Sağın için büyük başarılar kazandırdı ve güzel şarkıcı bu başarısı için kendisini ödüllendirdi.

ÖZEL PLAKA!

Daha önce Volvo ve Mercedes kullanmış olan Simge, yakın zamanda en yeni Land Rover Defender'ı satın aldı.

Bunun için kesenin ağzını açan Simge Sağın, adının ve soyadının baş harflerinden oluşan özel 'SS' plakalı otomobil için 7 milyon 500 bin lira ödedi.