Simge Sağın fit ve güzel kalma sırrını açıkladı! 'Hemen gidiyorum'

Simge Sağın fit ve güzel kalma sırrını açıkladı! 'Hemen gidiyorum'
Ünlü şarkıcı Simge, son zamanlarda büyük ilgi gören şarkıları ve enerjik konserleriyle adından sıkça söz ettiriyor. Önceki gün, Nişantaşı'nda rastlanan Simge, biraz zaman ayırarak basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Ayrıntılar haberimizde...

Ünlü şarkıcı Simge, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülendi. Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden Simge, samimi ve çarpıcı açıklamalar yaptı.

Simge Sağın, Nişantaşı'nda gerçekleştireceği kostüm provası için buradaydı. Fiziksel güzelliğiyle dikkat çeken şarkıcı, formunu aralıklı oruç tutmasına borçlu olduğunu belirtti.

Simge, "Çok sayıda alerjim var. Gözlerim ve yüzüm şişiyor. Bu yüzden özellikle beslenme konusunda dikkatli olmam gerekiyor" dedi.

"İSTEDİĞİMDE ESTETİK DOKTORUNA GİDİP DEĞİŞTİRİYORUM"

SİMGE

"Aşk hayatınız nasıl gidiyor?" şeklindeki soruya ise Simge, "Şu anda aşk hayatım yok. İş hayatım var. Şarkılarımı yazan biri de yok. Aşka ayıracak zamanım da pek yok. Zaten İstanbul'da sadece iki gün kalıyorum, geri kalan zamanımı da seyahat ederek geçiriyorum. Hangi erkek bu koşullara dayanabilir ki?" şeklinde cevap verdi.

Simge, Galatasaray ile özdeşleşen 'Aşkın Olayım' şarkısının yıldız futbolcu Mauro Icardi'nin transferiyle tekrar popüler hale geldiğini öğrenince sevinçle, "Çok sevindim. Şarkım daha çok çalacak. Hadi Icardi, bir milyarı tamamlayalım" şeklinde konuştu.

Simge, şarkısının herkes tarafından sevilen bir enerjiye sahip olduğunu belirterek, "Şarkı değerini bulmuştu ancak Icardi ile daha da yükseldi. 7'den 70'e herkes dinliyor" dedi.

Başarının genç yaşında kendisine nasip olduğunu düşündüğünü belirten Simge, "Allah bana bu başarıyı genç yaşta nasip etti. 20'li yaşlarımda bunun kıymetini tam olarak anlayamazdım" ifadelerini kullandı.

Kendisini en iyi hissettiği dönemde olduğunu söyleyen Simge, hoşuna giden veya eleştiri yapılan her konuşmayı önemsediğini ve herkese teşekkür ettiğini belirtti. Kendisini istediği gibi hissetmediği bir şey olduğunda estetik doktoruna giderek değişiklik yaptığını da ekledi. Ruhunu sevdiğini vurgulayan Simge, konuşulmanın kendisini rahatsız etmediğini söyledi ve her türlü konuşmaya açık olduğunu dile getirdi.