Şeyma Subaşı, kısacık taytlı spor tarzını ayna karşısında sergiledi!

Şeyma Subaşı, kısacık taytlı spor tarzını ayna karşısında sergiledi!
Bir süredir birlikte olduğu Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturarak muradına eren Şeyma Subaşı, önce Instagram hesabı üzerinden eşinin bikinili poz vermesinden rahatsız olduğunu söyledi. Subaşı, daha sonra da eşine rağmen spor sutyeni ve kısacık taytıyla pozlar verdi.

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan bir süre sonra Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile birlikte olan ve 3 yıl bir birlikteliğin ardında geçtiğimiz ay nikah masasına oturararak muradına eren Şeyma Subaşı, düğünün hemen ardından uzun bir balayına çıktı. Fenomen Subaşı, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

Şeyma Subaşı

"MEEDO; RAHATSIZ OLUYOR!"

Yıllardır Instagram hesabı üzerinden bikinili pozlar ve cesur kombinler paylaşan Şeyma Subaşı, eşinin şu anda durumdan rahatsızlık duyduğunu ifade etti. Instagram hesabından video yayınlayan ve bikini tanıtımını yapan Subaşı, kıyafetlerini çıkarmadı. Açıklanmadan bikini giydiğini anlatan Subaşı, arkadaşının yapmış olduğu bikiniyi giydiğini fakat Meedo bikinili video ve fotoğraf attığında rahatsız olmasından dolayı da gösteremediğini söyledi.

Şeyma Subaşı

SPOR TARZI ÇOK KONUŞULDU

Ancak Şeyma Subaşı'nın bu küçük korkusu çok fazla uzun sürmedi. Subaşı spor sonrası şortu ve sporcu sutyeni ile ayna karşısında vücudunu sergiledi. Bu paylaşımı gören takipçileri ise Subaşı'nın eşinin bikiniye kızdığını ama kısacık sporcu tayt için bişey demediğini yazdılar.

Şeyma Subaşı