Serenay Sarıkaya'nın annesi ve Cansu Tosun'un babası artık gizlenmiyor

Serenay Sarıkaya'nın annesi ve Cansu Tosun'un babası artık gizlenmiyor
Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan'ın gizli aşkı ortaya çıkmasıyla görüntüler magazin gündemine damgasını vurdu. Cansu Tosun'un babası ve Serenay Sarıkaya'nın annesi kameralarda...

Nişantaşı'nda bir erkek ile yürüyüş yaparken görüntülenen Ümran Seyhan'ın görüntülendiği kişinin Cansu Tosun'un babası olan Kenan Tosun olduğu ortaya çıktı. Serpil Tosun'un sessizliği bozularak konu hakkında açıklamalar gecikmedi.

Yazlık evlerinde bir araya gelen ve ailecek görüşmelerde bulunan Seyhan Ümran ile Kenan Tosun'un arkadaşlığı kısa süre sonra aşka dönüştü. İddiaların birikmesiyle beraber 2. Sayfa programına konuşan Serpil Tosun, her şey doğru, konuşacak bir durum yok ifadelerini kullanarak son sözü Allah'a havale ediyorum onları sözlerini kullandı. Her eşinin hem de arkadaşının ihanetiyle karşılaşan Serpil Tosun ve Kenan Tosun'un boşandığı iddiaları yer aldı.

serenay sarıkaya annesi

Magazin gündemi sallanırken ikili kısa süre sonra tekrar görüntülendi. Kameraları görünce uzaklaştıkları iddiaları gündeme geldi. İkilinin son derece rahat olması ise dikkatlerden kaçmadı.