Serenay Sarıkaya, herkesin içinde kırdığı muhabirden özür diledi!

Serenay Sarıkaya, herkesin içinde kırdığı muhabirden özür diledi!
Serenay Sarıkaya, atıldığı bir etkinlikte şakalaşarak kalbini kırdığı için gazetecilerden özür diledi.

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde bir etkinliğe katılmıştı. Burada gazetecilerce sohbet eden güzel oyuncu, bir dergi muhabirine karşı yaptığı espriyle gündem olmuştu.

Serenay Sarıkaya

Ay Yapım'ın projesini çok beğendiğini dile getiren Serenay Sarıkaya, şunları söyledi: "Çok güzel bir proje. Ay Yapım'ın çalışmalarından çok memnunum. Tüm sektör ve birçok arkadaşımız burada" dedi.

"NE KADAR SAHTEKARCA BİR GÜLÜŞ YAPTIN"

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, , burada Alice Müzikali'ndeki dans performansıyla ilgili de sorgulandı. Sarıkaya, "Alice müzikalinde dansım neden gündem oldu?" diye sordu. Normal bir dans, beğendiğiniz için teşekkür ederim. bu benim üretimim Artık şarkı söyler veya dans ederim, şaşırmayın." dedi.

Serenay Sarıkaya

Oyuncu o anda bir nuhabirin gülümsemesini fark etti ve muhabire Ne kadar sahtekarca bir gülüş" şeklinde yorumda bulundu. Muhabir o anda ne yapacağını bilemedi. Sonra başka bir soru sordu.

SERENAY SARIKAYA'DAN ÖZÜR

Ünlü oyuncu, katıldığı son etkinlikte diğerlerinin yanında espriyle takıldığı fakat kalbini kırdığı magazin muhabrinden yine hereksin içinde özür diledi.