Selena'nın Selin'i meğer bu yüzden Türkiye'yi terk etmiş! Duyanlar dehşete düştü

Selena'nın Selin'i meğer bu yüzden Türkiye'yi terk etmiş! Duyanlar dehşete düştü
Ünlü oyuncu Cansu Demirci'nin saplantılı hayrana maruz kalmasıyla ilgili iddialar, gündemi sarsmaya devam ediyor. Cansu Demirci'nin ortadan kaybolmasının ardındaki gerçekleri öğrenmek için nefesler tutuldu. Saplantılı bir hayran, ünlü oyuncuyu rahatsız ederek ülkeyi terk etmesine neden olmuş. Bu korkunç iddialar, takipçileri tedirgin ediyor. İşte detaylar...

Geçmişin unutulmayan çocuk dizisi "Selena" hala gündemden düşmüyor. Başrol oyuncularından Cansu Demirci'nin oyunculuğu bırakıp ülkeyi terk etmesiyle ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddia, ünlü ismin saplantılı bir hayrana sahip olmasından kaynaklandığı yönünde. Bu iddianın ortaya çıkmasıyla birlikte Cansu Demirci'nin hayranı tarafından rahatsız edildiği söyleniyor.

TAKINTILI HAYRANI KAN DONDURDU

1

Cansu Demirci'nin yurt dışına taşınması ve oyunculuğa veda etmesi, pek çok kişinin ilgisini çekmişti. Ancak Twitter'da paylaşımlar yapan bir hesap, takıntılı hayranın Demirci'yi rahatsız ettiğini iddia etti. "Bektaş Güvenir" adlı hesabın profilinde, Demirci'nin fotoğraflarının yer aldığı ve ona olan saplantısını dile getiren paylaşımlar yapıldı.

İddialar arasında dikkat çeken bir diğer detay ise, Cansu Demirci ile aynı ada ve soyada sahip olan İremsu karakterini canlandıran oyuncuyu da rahatsız ettiği yönünde. Bektaş Güvenir'in, Demirci'nin tiyatro oyununa her hafta sonu bilet alması ve onu rahatsız etmesi, sosyal medyada büyük bir şaşkınlık yarattı.

Bu kan donduran iddiaların ortaya çıkmasıyla birlikte birçok sosyal medya kullanıcısı, güvenlik güçlerini konuya müdahale etmeye çağırdı. Cansu Demirci'nin takıntılı hayranıyla ilgili yaşadığı rahatsızlık, kamuoyunda büyük bir endişeye neden oldu. Olayın takipçisi olmak ve güvenliği sağlamak için gözler şimdi yetkililere çevrildi.