Şarkıcı Melike Şahin'e büyük şok! Belediye konserini iptal etti: Gerekçesi şok şaşırttı

Şarkıcı Melike Şahin'e büyük şok! Belediye konserini iptal etti: Gerekçesi şok şaşırttı
Ünlü şarkıcı Melike Şahin şok üstüne şok yaşıyor. Peki Melike Şahin'in konseri neden iptal edildi? Tüm detaylar haberimizde.

O belediyeden Melike Şahin'e büyük bir şok geldi. Belediye Melike Şahin'in konserini son dakika iptal etti! Peki iptal sebebi nedir? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

MELİKE ŞAHİN'İN KONSERİ İPTAL EDİLDİ

Melike Şahin'e Bursa Belediyesi'nden büyük bir şok geldi. 22 Temmuz tarihinde yapılması planlanan konser iptal edildi. Geçtiğimiz gece düzenlenen Elle Style Awars ödül töreninde birçok ünlü konuşmalarıyla geceye damgasını vurdu. Eda Ece ödül aldığı sırada depremzedelerle ilgili konuşma yaptı. Sonrasında Mabel Matiz aldığı ödülü LGBT bireylere ithaf etti ve Melike Şahin'in de yaptığı konuşma gündem oldu. 

Melike Şahin Konseri İptal Edildi

Melike Şahin ödül aldıktan sonra şu konuşmayı yaptı; 'Bu toprakta bir gün kimi sevdik, kimi öptük neremizi açtık, neremizi örttük, yargılanmadan, linçlenmeden, yalnızca insan olduğumuz için yan ya durarak dayanışmadan mutluluk tadabildiğimiz günler yakında gelecek. Buna inanıyorum ve bunu hep beraber yapacağız. Bütün kız kardeşlerim, bütün lubunyalar incinmiş her yeri şefkatle sarmalayarak güce sahibiz bunu biliyorum ve ödülümü hak ettiğimiz dik gülüş ce ödediğimiz bedeller için alıyorum.' dedi. Sosyal medyada gündem olan konuşma sonrası 22 Temmuz tarihinde yapılacak konseri iptal edildi. Melike Şahin'in konseri ile ilgili Bursa Büyükşehir Belediyesi şu açıklamaları yaptı; '61. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında yapılacak olan Melike Şahin'in konseri iptal edildi, vatandaşımıza duyurulur.'