Şarkıcı Buray aşkı o isimde buldu! Ünlü oyuncuyla aşkını o şarkı başlatmış!

Şarkıcı Buray aşkı o isimde buldu! Ünlü oyuncuyla aşkını o şarkı başlatmış!
Şarkıcı uzun yılların ardından aradığı aşkı oyuncu Ezgi Şenler'de buldu. Yeni ilişkisi hakkında “Bir süredir birlikteyiz” açıklamalarda bulundu. Şarkıcı Buray'ın oyuncu Ezgi Şenler ile yaptığı bu çıkış yılın bomba aşkı ilan edildi. İşte detaylar…

Uzun bir süredir yalnız yaşayan şarkıcı Buray, aradığı aşkı oyuncu Ezgi Şenler'de bulmuştur. İkili, ilişkileri hakkında "Bir süredir birlikteyiz" şeklinde açıklamalarda bulunarak gündeme gelmiştir. Buray'ın Ezgi Şenler ile olan ilişkisi, yılın bomba aşkı olarak ilan edilmiştir. İkilinin tanışması ise aslında sosyal medya üzerinden gerçekleşmiştir. Ezgi Şenler, etiketleme yoluyla Buray'la tanıştıklarını belirtmiştir.

İlk kez bir etkinlik sırasında açıklanan ilişkileri, uzun bir süredir gizli yaşanmaktaydı. Çiftin aşkları, etkinlikte el ele gelerek ortaya çıkmıştır. Buray, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevgilisi Ezgi Şenler'in yanaklarını öptüğü anı belgelemiştir. Bu şekilde yaşadıkları aşk da ortaya çıkmıştır.

BURAY'IN PAYLAŞIMI

3

İkili, özel bir gecede verdikleri pozlarla yılın aşkı olduklarını kanıtlamışlardır. Bu pozlar, hayranları tarafından olumlu yorumlar almıştır. Büyük aşkları nasıl başladığına gelince, Buray davet sırasında çekingen bir tavır sergilese de Ezgi Şenler, tanışma hikayelerini anlatmıştır. Ezgi Şenler, Buray'ın şarkısını dinlerken etkilendiğini ve onu etiketlediğini söylemiştir. Bu etiketleme sonrasında Buray, Ezgi Şenler'i takip etmeye başlamış ve ikili böylece birbirlerini tanıma fırsatı bulmuşlardır.

Bu yeni aşk, hayranlar arasında büyük bir ilgi uyandırmış ve çiftin mutluluğu takipçileri tarafından sevinçle karşılanmıştır. İkili, birbirlerine olan sevgilerini sosyal medya üzerinden de paylaşarak hayranlarıyla paylaşımcı bir ilişki sürdürmektedir.