Reza Zarrab kavgası tekrar başladı! İki isim resmen birbirine girdi: Hakaretler havada uçuştu

Reza Zarrab kavgası tekrar başladı! İki isim resmen birbirine girdi: Hakaretler havada uçuştu
Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in eski eii Reza Zarrab ile ilgili iddialar bitmiyor. Günel ile kavgalar alevlendi! Tüm detaylar haberimizde.

Ebru Gündeş ile şarkıcı Günel arasında Reza Zarrab kavgası tekrar başladı. Peki hangi taraf ne dedi? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

REZA ZARRAB KAVGASI TEKRAR BAŞLADI

Azeri şarkıcı Günel ile Ebru Gündeş Reza Zarrab kavgası tekrar başladı. Günel Ebru Gündeş ile ilgili paylaşımlar yaptı. Paylaşımlarında şu sözlere yer verdi; '25 senelik hayatımda hiç kimseyi kıskanmadım, rızkına göz koymadım. Neyin havası? Olan olmuş geçen geçti, kötü kalplisin, korktun. 

reza zarran kavgası

Düşmanlık etmedim. Sorarım hayatımdakini bile bile saklayan gazetecilere para yediren kim? Ne istiyorsun? Olan olmuş, ama sen kötü kalplisin. Kötüsün. Deneyimli senelerin şarkıcısı ne oldu? Davet edildin? Korktun? Korkma biz misafirperver bir halkız. Misafire kötülük etmiyoruz. Azerbaycan halkı olarak. Adı üstünde geçmiş. Ben rahatsız olmadım. Senin ekibin 20-25, benim 15 kişi. Davet edilen sanatçı herkes işinde gücünde. Engel olma büyük günah.'