Popstar yarışmasının yıldızıydı! Önce adını sonra görünüşünü değiştirdi: Özlem Güneş'in görenler tanıyamadı

Popstar yarışmasının yıldızıydı! Önce adını sonra görünüşünü değiştirdi: Özlem Güneş'in görenler tanıyamadı
Bir zamanlar ekranları kasıp kavuran Pop Star Alaturka ile tanıdığımız Özlem Güneş’i görenler gözlerine inanamıyor. İşte haberin detayları…

Yayınlandığı dönem milyonları ekran başına kitleyen Pop Star Alaturka yarışmasın da sesi ve jüri üyeleri ile yaşadığı polemiklerle gündem olan Özlem Güneş’in son halini görenler yok artık diyor. Detaylar haberimizde…

banka

TESETTÜRE GİRİP, ADINI DEĞİŞTİRMİŞTİ! POPSTAR ÖZLEM GÜNEŞ'İN SON HALİNE YORUM YAĞDI

Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan ve Ebru Gündeş'in jüri koltuğunda oturduğu dönemin pop yıldızı Alaturka'yla tanınan Özlem Güneş, "Ben manken değilim dekolte giyemem" sözleri üzerine jüri üyesi Armağan Çağlayan'ı kızdırmıştı.

Güneş, yarışmanın ardından yeni bir hayat kurdu. şarkıları güzel yorumlaması ve sesiyle herkesin dikkatini çeken Güneş, şarkı söylemeyi de bıraktı. Özlem Güneş, yarışmanın ardından hem isimini hem de yaşam tarzını değiştirerek tesettüre girdi.

Özlem Güneş'in ismini Mekselina İslam olarak değiştirdi ve son hali ile sosyal medyada viral oldu. Yıllar içinde Güneş’te meydana gelen değişimler, onu gören herkesi hayrete düşürdü.

Ünlü ismin son haline; 'Ne kadarda değişmişsin', 'Çok başka görünüyorsun', 'Çok güzelsin' gibi yorumlar yapıldı.

Katıldığı bir programda yarışmayla ilgili itirafta bulunan Özlem Güneş, "Sanatçı olacaksın, neden dekolte giymiyorsun?" diyerek kendisini olduğundan farklı göstermeye çalıştıklarını açıkladı.

Yaşanılan bu olaydan sonra yapımcılara sahne arkasında sekizinci haftada iken ayrılmak istediğini itiraf eden eski yarışmacı, "Midem bulandı o son sahnem oldu" dedi.

Pop yıldızı Özlem Güneş Osma 14 yıllık evli ve artık sahnelerde yer almıyor.