Pınar Altuğ'dan flaş boşanma açıklaması! 15 yıl önce evlenmişlerdi: Bu fotoğrafla duyurdu

Pınar Altuğ'dan flaş boşanma açıklaması! 15 yıl önce evlenmişlerdi: Bu fotoğrafla duyurdu
Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti, romantik bir kutlama ile 15. evlilik yıl dönümlerini geçirdi. Tüm ayrılık iddialarına rağmen, çift aşklarının gücünü koruyor ve birlikte olmaktan mutluluk duyuyor. İşte ayrıntılar...

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan, 15. evlilik yıl dönümlerini romantik bir paylaşımla kutladı. Çift, daha önce ayrılık haberleriyle gündeme gelmesine rağmen birlikte olmaya devam etmektedir. Pınar Altuğ ayrıca yaş farkıyla da sık sık konuşulan bir isimdir. Son olarak bir gala etkinliğinde muhabirlerin "boşanma" sorusuna tepki gösterdi. Çift, 2008 yılında evlenerek 15 yıl önce birlikte yola çıkmıştır. Pınar Altuğ'un "Çocuklar Duymasın" dizisindeki rolüyle tanınmasıyla bilinen çiftin yaş farkı, sosyal medyada sürekli tartışılan bir konu olmuştur.

EVLİLİK İDDİALARI ASILSIZ ÇIKTI

pınar altığ

Son günlerde 15. evlilik yıl dönümlerini kutlamalarına rağmen, yine "ayrılık" iddiaları ortaya atıldı. Pınar Altuğ, bir gala etkinliğinde bir muhabirin "Yağmur Bey ile boşanacağınız yönünde haberler çıktı. Doğru mu?" sorusuna, "Evet, biz boşandık. Bu yüzden Yağmur burada değil." şeklinde bir tepki gösterdi. Ardından ünlü oyuncu, "Her dedikoduya cevap vermek zorunda değilim." diyerek sinirlendiğini belirtti. Yağmur Atacan ise evlilik yıldönümlerinde Pınar Altuğ'un fotoğrafına yazdığı bir mesajla ayrılık haberlerine karşı çıktı.